Akceleracja start – upów trwa! Poznaj naszych partnerów

Akceleracja start – upów trwa! Poznaj naszych partnerów

Digital Now! Holding od początku swojego istnienia stawia na nowatorskie strategie tworzące nowy wymiar eCommerce, czego dowodem jest ogromny sukces programu akceleracji. Obecnie akceleracja start-upów trwa! Spośród kilkudziesięciu inicjatyw biznesowych, które zgłosiły się do naszego programu, wybraliśmy dwie. Nadszedł czas na prezentację partnerów oraz wprowadzenie w szczegóły naszej współpracy.

Przypomnijmy, że program akceleracji, zainicjowany przez Digital Now! Holding to propozycja skierowana do polskich start-upów, tworzących rozwiązania dla branży eCommerce. Pozytywną rekomendację do dalszego udziału otrzymały dwa zespoły: Tagmax oraz Vouchery.io, które zostały zaproszone do podjęcia 3-miesięcznej współpracy z jednym z partnerów technologicznych programu akceleracji. Komercjalizacja projektu już się rozpoczęła. Poznajmy bliżej naszych partnerów.

Tagmax – nowy rodzaj interaktywnej technologii wideo

Czym jest Tagmax i jakie daje możliwości? To nowoczesna platforma SaaS, która umożliwia działania sprzedażowe w nowoczesnych kanałach reklamowych poprzez interaktywne wideo. Dzięki temu można robić zakupy w zupełnie nowym wymiarze. Do każdego filmu reklamowego można dodać sprzedaż produktów i inne opcje interaktywne, odbiorca, klikając w produkty umieszczone w wideo, może je kupić w trakcie oglądania reklamy. Co zdecydowało o wygranej w programie akceleracji i co można zyskać dzięki tej technologii?

Tagmax cechuje wysoki poziom zaawansowania projektu, a także rozwiązania innowacyjne w skali rynku międzynarodowego” – taka ocena aktywnych uczestników rynku eCommerce pozwoliła nam wygrać rekrutację programu akceleracji Digital Now! Holding przy partnerstwie Wirtualnej Polski. Dzięki niemu rozpoczynamy proces komercjalizacji Tagmax, poprzez zaoferowanie partnerom Digital Now! Holding innowacyjnych działań sprzedażowych osadzonych w formacie wideo – zwycięską nominację komentuje p. Radek Sosnowski, prezes zarządu Tagmax.

Kupuj, oglądaj, ucz się bez opuszczania filmu

Technologia Tagmax skierowana jest zarówno do małych, jak i dużych ekomersów. Pozwala monetyzować dowolne video, kontrolować biznes, generować statystyki oraz publikować interaktywne treści. Na czym dokładnie polega nieszablonowość proponowanych rozwiązań?

Unikalność Tagmax polega na ułatwieniu i skróceniu ścieżki zakupowej konsumenta do możliwości zakupu produktu lub usługi bezpośrednio np. z reklamy. Integruje, odrębne dotąd, rozwiązania sprzedażowe i marketingowe używane przez przedsiębiorców. Dzięki temu, osadzając eCommerce na materiale wideo (np. „unpacking”, ocena influencera, DIY, reklama, materiał szkoleniowy, itd.), mogą oni prowadzić kompleksowe działania sprzedażowe w dotychczasowych kanałach reklamowych. Wideo interaktywne Tagmax jest gotowe do natychmiastowego osadzenia na stronie internetowej, bądź emisji zamiast zwykłych bannerów – mówi p. Radosław Sosnowski.

Obecnie technologa Tagmax jest w fazie testów i szkoleń na portalach wydawnictwa internetowego Blue Whale Press, należącego do holdingu Digital Now! Wkrótce przedstawimy efekt tej zaawansowanej współpracy.

Vouchery.io – przejmij kontrolę nad zarządzaniem rabatami!

Drugą inicjatywą biznesową, która została wyróżniona w finale programu akceleracji, jest serwis Vouchery.io. Czym jest i jakie możliwości daje ta platforma? 

Vouchery.io jest platformą marketingową do budowy i automatyzacji dynamicznych promocji, takich jak kupony zniżkowe, vouchery, programy polecające i lojalnościowe. Platforma pomaga marketerom automatycznie wygenerować i wysłać klientowi odpowiednią promocję na podstawie zachowania i segmentu klienta, np. w nagrodę za wypełnioną ankietę, lub aby zachęcić klienta do dokończenia zakupów w momencie porzucenia koszyka. Dzięki elastycznemu zestawowi reguł generowania kuponów i ograniczeń, można łatwo limitować promocje, aby były realizowane tylko dla wybranych produktów lub ich ilości, kategorii, lokalizacji, czasu i innych – mówi Ewelina Robaczek, Founder & CEO w Vouchery.io.

Czas pełnej automatyzacji

Nadrzędnym celem platformy Vouchery.io jest pomoc firmom w pełnej automatyzacji procesu znajdowania i dostarczania odpowiedniej zachęty każdemu klientowi we właściwym czasie, aby budować znaczące, trwałe relacje z konsumentami. Łatwy i intuicyjny proces wdrożenia platformy daje duże możliwości.

Vouchery Promo Hub można łatwo podłączyć do dowolnej platformy eCommerce lub komunikacji marketingowej dzięki integracjom i API, aby kupony były zsynchronizowane i możliwe do realizacji w wielokanałowej podróży klienta – online, w sklepie i u zewnętrznych partnerów – kontynuuje p. Ewelina z Vouchery.io.

Możliwości, jakie oferuje serwis Vouchery.io są bardzo szerokie. Wspólne działania z naszymi partnerami już się rozpoczęły. O szczegółach współpracy powiemy niebawem.

Wspieramy nieszablonowe rozwiązania dla eCommerce

Wybrane start-upy mogą liczyć nie tylko na wsparcie Holdingu Digital Now!, ale również licznych partnerów programu akceleracji: YouNick Mint, SMSAPI, Scaleway, SpeedUp Group, ffVC i Grupa Wirtualna Polska. 

Przedstawione powyżej rozwiązania biznesowe są nie tylko innowacyjne, ale stanowią także odpowiedź na potrzeby współczesnej branży eCommerce. Obecnie przeszliśmy do kolejnego etapu programu akceleracji, w którym wybrane zespoły pod opieką mentorów z ramienia Digital Now! Holding oraz spółki Wirtualna Polska, głównego partnera programu, rozpoczynają komercjalizację projektu. Niektóre inicjatywy są obecnie w fazie testów i szkoleń. Jestem przekonany, że podjęte działania przyczynią się do wzajemnego rozwoju – mówi Łukasz Nawrocki, CEO Digital Now! Holding.

„Demo day”

Rezultaty wspólnych działań zostaną zaprezentowane publicznie podczas „Demo day”, jednak to nie oznacza finału współpracy. Po zakończeniu programu zespoły Tagmax i Vouchery.io w dalszym ciągu będą mogły korzystać ze wsparcia mentorskiego specjalistów Digital Now! Holding.

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Dorota Prokopiak
  Dorota Prokopiak
  PR & Communication Specialist
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  szesnaście − 8 =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Dostęp do preferowanej opcji dostawy jednym z wyznaczników idealnego sklepu internetowego. Grupa iCEA nawiązuje współpracę z GlobKurier.pl

  Dostęp do preferowanej opcji dostawy jednym z wyznaczników idealnego sklepu internetowego. Grupa iCEA nawiązuje współpracę z GlobKurier.pl

  Logistyka w e-commerce to obszar, który nieustannie się rozwija za sprawą rosnących potrzeb konsumentów. Jak wynika z badań, aż 65% klientów w pierwszej kolejności zapoznaje…
  Kiedy widoczność w wyszukiwarce idzie w parze z doskonałą prezentacją produktów. Partnerstwo Grupy iCEA i Kreatora mody to same korzyści dla sektora e-commerce

  Kiedy widoczność w wyszukiwarce idzie w parze z doskonałą prezentacją produktów. Partnerstwo Grupy iCEA i Kreatora mody to same korzyści dla sektora e-commerce

  Na wysoką sprzedaż w sektorze e-commerce wpływa wiele czynników, a do grona tych bezwzględnie najważniejszych należy widoczność w wyszukiwarce Google oraz dobra prezentacja produktów oferowanych…
  Grupa iCEA i UAM rusza z nowym projektem stażowym dla studentów

  Grupa iCEA i UAM rusza z nowym projektem stażowym dla studentów

  Ruszyły zapisy do VI edycji programu Brains Attack pod hasłem „SXO Challenge” na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Partnerem strategicznym tegorocznej edycji…