Anna Tworek-Skrzyszowska nową członkinią Zarządu Grupy iCEA

Anna Tworek-Skrzyszowska nową członkinią Zarządu Grupy iCEA

Anna Tworek-Skrzyszowska objęła nowe stanowisko 1 czerwca 2021 roku. Jako członkini Zarządu ds. Operacyjnych będzie odpowiadać za wsparcie ekspansji zagranicznej i rozwój operacyjny spółek w USA i Azji. Ponadto, będzie uczestniczyć w projekcie iCEA Prime International, który pozwala właścicielom biznesów docierać ze swoją ofertą na rynek międzynarodowy.

Doświadczenie Anny Tworek-Skrzyszowskiej jest odpowiedzią na aktualne potrzeby spółki Grupa iCEA. Na co dzień zarządza ona wydawnictwem internetowym wraz z autorską siecią reklamową – Blue Whale Press. Znajomość branży eCommerce oraz doświadczenie w kierowaniu kampanii reklamowych to gwarancja kompleksowego wsparcia nowych projektów w działaniach operacyjnych, taktycznych, strategicznych oraz promocyjnych. 

Dzięki Annie Tworek-Skrzyszowskiej projekty międzynarodowe  zyskają kluczowe wsparcie zarówno w bieżących procesach optymalizacyjnych, jak i planowaniu długofalowych działań marketingowych. Dodatkowo, rozrastanie się struktur Zarządu pozwoli na jeszcze dokładniejszą niż dotychczas lokalizację punktów krytycznych oraz projektowanie i wdrażanie działań naprawczych, których celem jest stworzenie wzorcowych szablonów  wejścia na rynki zagraniczne. 

Dobrze czuję się w różnorodności i nie obawiam się żadnej tematyki, a każdy kolejny projekt traktuję jak nową przygodę i wyzwanie. Jestem osobą bardzo dokładną i zaangażowaną we wszystko, co robię, dlatego osiągam wyniki, które są dla mnie mobilizacją do dalszych działań. Za podstawę sukcesu uważam dobrą organizację pracy i bieżącą komunikację na każdym etapie komentuje Anna Tworek-Skrzyszowska, członkini Zarządu Grupa iCEA.

Grupa iCEA – Pierwsza Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki największemu w Polsce zespołowi SEO ich klienci osiągają czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Grupie iCEA zaufały m.in. takie firmy jak PZU, Bielenda czy KKS Lech Poznań.

Więcej informacji udziela:
Jacek Dziura, CMO, Grupa iCEA
mail: j.dziura@grupa-icea.pl

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  2 × dwa =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Grupa iCEA otworzyła oddział w Indiach!

  Grupa iCEA otworzyła oddział w Indiach!

  Grupa iCEA, pierwsza agencja SEO360 w Polsce, rozszerza swoje działania na kolejny, daleki indyjski rynek. Otwarcie pierwszego zagranicznego oddziału w USA było początkiem długofalowych działań…
  Grupa iCEA w drodze po pozycję lidera SEO w Polsce

  Grupa iCEA w drodze po pozycję lidera SEO w Polsce

  Zmieniamy się na lepsze - oto oficjalny claim fuzji poznańskich spółek SEO, która w najbliższych miesiącach poważnie wpłynie na kształt polskiego rynku usług marketingowych online.…
  E-commerce we Włoszech, czyli jak zacząć sprzedawać w kraju pizzy i wina

  E-commerce we Włoszech, czyli jak zacząć sprzedawać w kraju pizzy i wina

  Obecnie Włochy to jeden z najszybciej rozwijających się rynków e-commerce w Europie Zachodniej. Biorąc pod uwagę dane, które pokazują, że Włochy mają 60 milionów mieszkańców,…