Członkostwo Grupa iCEA w Polish Canadian Chamber of Commerce

Członkostwo Grupa iCEA w Polish Canadian Chamber of Commerce

Grupa iCEA realizując strategię dynamicznego rozwoju i dalszej ekspansji zagranicznej została członkiem izby Polish-Canadian Chamber of Commerce. Celem współpracy jest wzajemne promowanie stosunków handlowych między Polską i Kanadą poprzez działania w obszarze ekonomii, gospodarki i kultury, które doprowadzą do realnego wzrostu inwestycji i rozwoju handlu.

 

Polish-Canadian Chamber of Commerce (PCCC) jest wiodącą w Polsce organizacją zajmującą się wspieraniem więzi gospodarczych między Polską a Kanadą. Powstała w 2004 roku, dziś razem z dziesięcioma członkami zarządu, prezesem, dyrektorem wykonawczym, ponad 50 firmami członkowskimi i silnym wsparciem Ambasady Kanady, stała się jedną najsilniejszych polsko-kanadyjskich organizacji biznesowych w Polsce.

 

Grupa iCEA dołącza do PCCC

Na początku czerwca Grupa iCEA została członkiem Polish-Canadian Chamber of Commerce. Jako najwyższej klasy agencja SEO i SEM na rynku europejskim i północnoamerykańskim, firma będzie wspierać stowarzyszenie oferując wiedzę ekspercką, narzędzia oraz dzieląc się doświadczeniem we współpracy z partnerami z obszarów SEO, SEM, UX oraz digital marketingu. Dzięki dopasowanej strategii, obejmującej również specyfikę danego rynku, Grupa iCEA gwarantuje wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania oraz wzrost konwersji i dotarcie do nowych klientów. 

Wspólne cele

Celem współpracy PCCC i Grupa iCEA jest dostarczanie innowacyjnej i kompleksowej obsługi kanadyjskim firmom z branży e-commerce, rozwój branży cyfrowej poprzez działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z instytucjami w kraju i na świecie. Reprezentowanie i wspieranie interesów gospodarczych firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce i w Kanadzie, realizacja strategii ekspansji i biznesu na kolejnych rynkach zagranicznych. Wspieranie przedsiębiorców, zwłaszcza małych i średnich, poprzez dostarczanie wiedzy oraz rozwiązań technologicznych, a także wspieranie społeczeństwa w korzystaniu z rozwiązań cyfrowych.

Dzień Kanady 

W minioną niedzielę członkowie Polish-Canadian Chamber of Commerce w tym Grupa iCEA,  przedstawiciele Ambasady Kanady w Polsce, partnerzy i przyjaciele wspólnie świętowali Dzień Kanady. Podczas spotkania networkingowego w cudownej oprawie Hotelu Klub Sosnowy, wspaniałej pogodzie i  przyjaznej atmosferze zaproszeni goście rozmawiali o możliwościach współpracy. Przed nami kolejne wspólne projekty mające na celu promowanie polsko – kanadyjskich działań w obszarze e-Commerce i e-marketingu.

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  18 + 1 =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Jak przygotować się do Black Friday i Cyber Monday – eksperci radzą

  Jak przygotować się do Black Friday i Cyber Monday – eksperci radzą

  Kilkanaście lat temu, z zachodu przybyły do nas dwa wyjątkowe dni ‒ Black Friday oraz Cyber Monday. Wyjątkowe dla łowców zakupów, ale również dla sprzedawców.…
  Unifikacja Grupy iCEA pomiędzy kontynentami

  Unifikacja Grupy iCEA pomiędzy kontynentami

  Współczesne strategie biznesowe i komunikacyjne wymagają dużo szerszego podejścia do wizerunku brandu. Klucz wizualny zapewnia nie tylko spójność i rozpoznawalność, ale przede wszystkim obrazuje wartości…
  Ruch na stronie i dobre opinie wyznacznikiem sukcesu w biznesie! Grupa iCEA nawiązuje współpracę z Zaufane.pl

  Ruch na stronie i dobre opinie wyznacznikiem sukcesu w biznesie! Grupa iCEA nawiązuje współpracę z Zaufane.pl

  W biznesie dobry wizerunek nie bierze się znikąd. Grupa iCEA codziennie pracuje na sukces swoich klientów, którego wyznacznikiem są pozytywne opinie końcowych odbiorców dóbr bądź…