„Digital Now! Magazine” wchodzi na półki do Empiku

„Digital Now! Magazine” wchodzi na półki do Empiku

Początkiem marca do rąk Czytelników trafił najnowszy numer „Digital Now! Magazine” – czasopismo z sektora marketingu cyfrowego, tworzone przez najlepszych ekspertów z branży, które pomaga przedsiębiorcom lepiej radzić siebie w świecie online. Premiera 6 numeru to także debiut magazynu na półkach sieci Empik.

„Digital Now! Magazine” na rynku prasy ukazuje się od 2021 roku. Tytuł bardzo szybko zyskał popularność w branży, jako kompendium wiedzy dla biznesu, skupiając wokół siebie największych specjalistów. Na łamach magazynu, swoją ekspercką wiedzą, dzielą się praktycy, na co dzień zajmujący się różnymi obszarami działalności digital marketingowej i sprzedażowej. 

O czym i dla kogo?

Polska jest jednym z najszybciej rosnących rynków e-commerce w Europie. Jak pokazują badania – obecnie trzy czwarte Polaków robi zakupy w sieci. Biznes online rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego wielu przedsiębiorców, którzy do tej pory prowadzili działalność tradycyjną, obecnie decyduje się na rozpoczęcie działań w sieci. Jednak budowa i rozwój własnej platformy sprzedażowej to proces długofalowy. Wejście na rynek e-commerce i otworzenie własnego sklepu internetowego nie jest trudne, ale wymaga wiedzy i znajomości branży. „Digital Now! Magazine” pozwala nie tylko uporządkować tę wiedzę, ale także pomaga zmierzyć się z obecnymi wyzwaniami na rynku. Porady ekspertów, w łatwy i przystępny sposób prowadzą Czytelnika krok po kroku do najlepszych efektów i podają gotowe skuteczne rozwiązania marketingowe, które z powodzeniem można wdrożyć w każdej firmie.

„Digital Now! Magazine” w sieci Empik

Redakcja magazynu „Digital Now! Magazine” poinformowała, że wraz z początkiem roku rozpoczyna współpracę z siecią Empik. Od lutego magazyn dostępny jest w 211 salonach Empik na terenie całego kraju. Tytuł można także zamówić w salonie internetowym Empik oraz przez aplikację mobilną.

Wejście do sieci Empik to jeden z celów strategii „Digital Now! Magazine” w 2023 roku. W kolejnych kwartałach będziemy sukcesywnie zwiększać dostępność naszego czasopisma i rolę tytułu na rynku prasowym dla biznesu w Polsce. Skupienie się na wcześniej wymienionych aspektach pozwoli nam zająć pozycję lidera wśród tytułów, które stanowią kompendium eksperckiej wiedzy o e-commerce, digital marketingu i skalowaniu biznesu online – rozpoczynającą się współpracę z dystrybutorem prasy Empik, komentuje Dominika Kawczyńska, redaktor naczelna „Digital Now! Magazine”.

Ponadto wydawca tytułu uruchomił także własną platformą sprzedażową, na której można zamówić pojedyncze numery, roczną prenumeratę lub zapoznać się z archiwalnymi wydaniami. To kolejny etap rozwoju magazynu, którego misją jest dotarcie do wszystkich osób poszukujących rozwiązań na temat rozwoju e-biznesu.

Obserwujemy nieustannie rosnące zainteresowanie rynkiem e-commerce w Polsce. Wejście do salonów Empik oraz powstanie e-sklepu to kolejne etapy realizacji naszych złożeń skoncentrowanych na dotarciu do jeszcze większego grona osób poszukujących skutecznych form marketingu i reklamy. Chcemy przekazać przedsiębiorcom konkretne narzędzia i wskazówki, dzięki którym rozwiną swoją firmę – dadaje Dominika Kawczyńska, redaktor naczelna „Digital Now! Magazine”.

W najnowszym numerze

Tematem najnowszego wydania jest reklama płatna vs ruch organiczny. Wielu właścicieli prowadzących firmy online wciąż zastanawia się, czy zapłacić za wysoką oglądalność reklam, czy postawić na budowanie organicznego ruchu na stronie i firmowych profilach w mediach społecznościowych? Autorzy artykułów – eksperci z branży, przyjrzeli się bliżej obydwu systemom i podzielili się swoją obszerną wiedzą z prowadzenia kampanii zarówno organicznych, jak i płatnych.

W publikacji znalazł się także kompleksowy przegląd najważniejszych trendów w digital marketingu i e-commerce w 2023 roku oraz porady na temat tego, jak tworzyć skuteczne kampanie online od A do Z. Głos zabrali eksperci z takich firm jak: Gonito, vSprint, iCEA Group, Semstorm, Surfer SEO, Cube Group, Kancelaria Prawna Kantorowski, Głąb i Wspólnicy, More Bananas, ContentHouse, Mindshare Polska, Accenture Song, Deloitte Digital, PayU, Satisfly, Tribe47, GetResponse, adCookie, oLIVE media, Happy Parrots. Nowy numer dostępny w salonach Empik w całej Polsce i na https://magazyndigital.pl/sklep/. Miłej lektury!

_____________________

O firmie

iCEA Group to międzynarodowa agencja digital marketingu, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu. Dzięki biznesowemu podejściu do pozycjonowania stron internetowych realizuje strategie, które bezpośrednio przekładają się na realizację celów sprzedażowych klientów. Od 2007 roku z sukcesem działa w obszarach: SEO, SXO, SEM, UX/UI i Content Marketingu. Dysponuje największym działem technicznym w Polsce, liczącym ponad 400 pracowników, ekspertów SEO z wieloletnim doświadczeniem. Firma rozwija się także poza granicami Polski, gdzie z powodzeniem realizuje projekty w USA i Azji. iCEA Group od lat wspiera znane marki jak: Romet, Viessmann, PZU, Orange, Bielenda, Sneaker Peeker, nokaut.pl, epaka.pl, 123 Łazienka, Lou, Gerda, merlin.pl i wiele innych.

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  10 + cztery =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Konferencja Brains Attack: GO WITH THE FLOW projektowanie doświadczeń klientów w eCommerce

  Konferencja Brains Attack: GO WITH THE FLOW projektowanie doświadczeń klientów w eCommerce

  Grupa iCEA – globalna agencja SEO, która od 15 lat wyznacza standardy w branży pozycjonowania stron internetowych, organizuje konferencję edukacyjną pod hasłem: „Brains Attack: GO…
  Grupa iCEA celem ataku DDoS

  Grupa iCEA celem ataku DDoS

  3 stycznia 2022 roku domeny Grupy iCEA – jednej z największych agencji SEO i SXO stały się celem ataków typu DDoS, powodujących zajęcie wszystkich dostępnych…
  Agencja Ebrains stawia na outsourcing

  Agencja Ebrains stawia na outsourcing

  Agencja Ebrains będąca częścią holdingu Digital Now!, zdecydowała się na nietypowy dla rynku e-commerce system pracy. Proponowany przez nich model współpracy oparty jest na outsourcingu,…