Grupa iCEA gra z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej

Grupa iCEA gra z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30. W czasie finału będą zbierane środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Grupa iCEA po raz kolejny przyłącza się do akcji organizując zbiórki do puszek oraz aukcje internetowe.

„Przejrzyj na oczy” i zagraj z nami

Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod hasłem „Przejrzyj na oczy” – poświęcony okulistyce dziecięcej, odbędzie się już 30 stycznia. Grupa iCEA  w tym roku, także zagra z WOŚP. 

Zmieniając firmową tradycję obdarowywania partnerów firmowymi gadżetami w okresie świątecznym, postanowiliśmy te środki przeznaczyć na orkiestrę. Inicjatywa spotkała się z dużą aprobatą naszych partnerów, z czego jesteśmy bardzo dumni. Ponadto w naszym biurze stanęła sztabowa puszka, a na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy cztery wyjątkowe licytacje. Wierzę, że i tym razem nasze wspólne działania przełożą się na realną pomoc dla dzieci z wadami wzroku – tegoroczne działania dla WOŚP komentuje Jacek Dziura – Członek Zarządu i CMO w Grupa iCEA.

Licytacje Grupa iCEA

Obiad z Wojtkiem Haremzą – prowadzacym cyklu „Zapytaj o SEO”

Wojtek Haremza – CEO w Grupa iCEA, dotychczas zajmował stanowisko Head of SEO oraz CTO w iCEA Group International. Znany jest, także jako gospodarz trzech sezonów programu edukacyjnego „Zapytaj o SEO”. Na co dzień skutecznie łączy teorię z mocnymi kompetencjami praktycznymi. Wszystkich, którzy interesują się SEO i są ciekawi jak wyglądała droga Wojtka do bycia top ekspertem w branży zapraszamy do licytacji obiadu z Wojciechem Haremzą. To nie tylko doskonała okazja do poznania świata SEO od mniej oficjalnej strony i rozmowy ze świetnym specjalistą, ale przede wszystkim do wspólnego włączenia się w pomoc dla dzieci.

Reklama na łamach „Digital Now! Magazine”

„Digital Now! Magazine” to nowe czasopismo o skutecznym marketingu cyfrowym, skierowane do marketerów, przedsiębiorców oraz całej branży e-commerce. Stanowi źródło sprawdzonej wiedzy ekspertów i praktyków, którzy zajmują się marketingiem na co dzień i dzielą się poradami na temat efektywnego działania w obszarach online. Licytując reklamę na łamach „Digital Now! Magazine” trafisz ze swoją ofertą do marketerów, dyrektorów i właścicieli firm e-commerce oraz specjalistów z segmentu reklamy online, a tym samym wesprzesz działania orkiestry.

Audyt techniczny sklepu internetowego

Rzetelny audyt to podstawa do stworzenia skutecznej strategii pozycjonowania dla strony internetowej. Jako lider w pozycjonowaniu stron przekazaliśmy na licytację coś, na czym znamy się najlepiej – audyt techniczny strony internetowej obejmujący trzy główne aspekty: on-site, off-site i analitykę. Zwycięzca licytacji otrzyma profesjonalny raport z komentarzem naszych ekspertów, zawierający wytyczne do optymalizacji strony oraz porady dotyczące zmian w kierunku polepszenia widoczności witryny i podwyższenia konwersji. 

Voucher na usługi SEO

Misją Grupa iCEA jest zapewnienie kompleksowego wsparcia w rozwoju biznesów online i dostarczenie wartościowego ruchu, który przełoży się na wzrost statystyk sprzedaży na stronie internetowej. Dzięki biznesowemu podejściu do pozycjonowania stron internetowych realizujemy strategie, które bezpośrednio przekładają się na wzrost sprzedaży i zysków naszych klientów. Przedmiotem licytacji jest voucher o wartości 3000 zł na usługi SEO. Szczegóły współpracy zostaną ustalone po zakończeniu aukcji. Voucher może być wykorzystany do końca 2022 roku. Ponadto nasi eksperci doradzą co zrobić, aby sprzedawać skutecznie w Internecie i jak zadbać o widoczność witryny w wyszukiwarce. 

Podsumowanie

Pomaganie i skuteczne pozycjonowanie stron w wynikach wyszukiwania Google to elementy na stałe wpisane w DNA Grupa iCEA. Angażując się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, chcemy mieć realny wpływ na poprawienie sytuacji tych, którzy tej pomocy potrzebują. Aukcje organizowane przez Grupa iCEA, potrwają do 7 lutego. Wierzymy, że nasze wspólne działania przyczynią się do znacznego wsparcia okulistyki dziecięcej.

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Dorota Prokopiak
  Dorota Prokopiak
  PR & Communication Specialist
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  13 − cztery =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Podsumowanie akcji CSR 2021 Grupa iCEA

  Podsumowanie akcji CSR 2021 Grupa iCEA

  Odpowiedzialność społeczna to istotny element działań Grupa iCEA. Od początku organizacja realizowała działania CSR oparte na długoterminowej strategii, będącej wyrazem troski o ludzi, zwierzęta i…
  Po raz kolejny mówimy rakowi STOP – wraz z Fundacją OnkoRejs

  Po raz kolejny mówimy rakowi STOP – wraz z Fundacją OnkoRejs

  Fundacja OnkoRejs już po raz szósty zorganizowała ogólnopolską akcję OnkoRejs Granicami Polski skierowaną do osób chorych onkologicznie oraz ich bliskich, rodzin i przyjaciół. Nadrzędnym celem…
  Rośniemy razem! Grupa iCEA posadzi SEO las

  Rośniemy razem! Grupa iCEA posadzi SEO las

  Świadomość ekologiczna rośnie, także w biznesie. Ekolodzy od lat biją na alarm i zachęcają przedsiębiorców do działań na rzecz ochrony środowiska. Promują stosowanie „zielonych technologii”…