Grupa iCEA gra z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej

Grupa iCEA gra z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 30. W czasie finału będą zbierane środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Grupa iCEA po raz kolejny przyłącza się do akcji organizując zbiórki do puszek oraz aukcje internetowe.

„Przejrzyj na oczy” i zagraj z nami

Jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, pod hasłem „Przejrzyj na oczy” – poświęcony okulistyce dziecięcej, odbędzie się już 30 stycznia. Grupa iCEA  w tym roku, także zagra z WOŚP. 

Zmieniając firmową tradycję obdarowywania partnerów firmowymi gadżetami w okresie świątecznym, postanowiliśmy te środki przeznaczyć na orkiestrę. Inicjatywa spotkała się z dużą aprobatą naszych partnerów, z czego jesteśmy bardzo dumni. Ponadto w naszym biurze stanęła sztabowa puszka, a na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy cztery wyjątkowe licytacje. Wierzę, że i tym razem nasze wspólne działania przełożą się na realną pomoc dla dzieci z wadami wzroku – tegoroczne działania dla WOŚP komentuje Jacek Dziura – Członek Zarządu i CMO w Grupa iCEA.

Licytacje Grupa iCEA

Obiad z Wojtkiem Haremzą – prowadzacym cyklu „Zapytaj o SEO”

Wojtek Haremza – CEO w Grupa iCEA, dotychczas zajmował stanowisko Head of SEO oraz CTO w iCEA Group International. Znany jest, także jako gospodarz trzech sezonów programu edukacyjnego „Zapytaj o SEO”. Na co dzień skutecznie łączy teorię z mocnymi kompetencjami praktycznymi. Wszystkich, którzy interesują się SEO i są ciekawi jak wyglądała droga Wojtka do bycia top ekspertem w branży zapraszamy do licytacji obiadu z Wojciechem Haremzą. To nie tylko doskonała okazja do poznania świata SEO od mniej oficjalnej strony i rozmowy ze świetnym specjalistą, ale przede wszystkim do wspólnego włączenia się w pomoc dla dzieci.

Reklama na łamach „Digital Now! Magazine”

„Digital Now! Magazine” to nowe czasopismo o skutecznym marketingu cyfrowym, skierowane do marketerów, przedsiębiorców oraz całej branży e-commerce. Stanowi źródło sprawdzonej wiedzy ekspertów i praktyków, którzy zajmują się marketingiem na co dzień i dzielą się poradami na temat efektywnego działania w obszarach online. Licytując reklamę na łamach „Digital Now! Magazine” trafisz ze swoją ofertą do marketerów, dyrektorów i właścicieli firm e-commerce oraz specjalistów z segmentu reklamy online, a tym samym wesprzesz działania orkiestry.

Audyt techniczny sklepu internetowego

Rzetelny audyt to podstawa do stworzenia skutecznej strategii pozycjonowania dla strony internetowej. Jako lider w pozycjonowaniu stron przekazaliśmy na licytację coś, na czym znamy się najlepiej – audyt techniczny strony internetowej obejmujący trzy główne aspekty: on-site, off-site i analitykę. Zwycięzca licytacji otrzyma profesjonalny raport z komentarzem naszych ekspertów, zawierający wytyczne do optymalizacji strony oraz porady dotyczące zmian w kierunku polepszenia widoczności witryny i podwyższenia konwersji. 

Voucher na usługi SEO

Misją Grupa iCEA jest zapewnienie kompleksowego wsparcia w rozwoju biznesów online i dostarczenie wartościowego ruchu, który przełoży się na wzrost statystyk sprzedaży na stronie internetowej. Dzięki biznesowemu podejściu do pozycjonowania stron internetowych realizujemy strategie, które bezpośrednio przekładają się na wzrost sprzedaży i zysków naszych klientów. Przedmiotem licytacji jest voucher o wartości 3000 zł na usługi SEO. Szczegóły współpracy zostaną ustalone po zakończeniu aukcji. Voucher może być wykorzystany do końca 2022 roku. Ponadto nasi eksperci doradzą co zrobić, aby sprzedawać skutecznie w Internecie i jak zadbać o widoczność witryny w wyszukiwarce. 

Podsumowanie

Pomaganie i skuteczne pozycjonowanie stron w wynikach wyszukiwania Google to elementy na stałe wpisane w DNA Grupa iCEA. Angażując się w działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, chcemy mieć realny wpływ na poprawienie sytuacji tych, którzy tej pomocy potrzebują. Aukcje organizowane przez Grupa iCEA, potrwają do 7 lutego. Wierzymy, że nasze wspólne działania przyczynią się do znacznego wsparcia okulistyki dziecięcej.

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Dorota Prokopiak
  Dorota Prokopiak
  PR & Communication Specialist
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  siedemnaście − jeden =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Po raz kolejny mówimy rakowi STOP – wraz z Fundacją OnkoRejs

  Po raz kolejny mówimy rakowi STOP – wraz z Fundacją OnkoRejs

  Fundacja OnkoRejs już po raz szósty zorganizowała ogólnopolską akcję OnkoRejs Granicami Polski skierowaną do osób chorych onkologicznie oraz ich bliskich, rodzin i przyjaciół. Nadrzędnym celem…
  Sukces inicjatywy Polska vs COVID-19 i projektu Folding@Home

  Sukces inicjatywy Polska vs COVID-19 i projektu Folding@Home

  Inicjatywa Polska vs COVID-19, którą zapoczątkowała Grupa iCEA w marcu bieżącego roku miała jeden nadrzędny cel - pomóc naukowcom z całego świata w zrozumieniu struktury…
  Grupa iCEA podsumowuje działania CSR w 2022 roku

  Grupa iCEA podsumowuje działania CSR w 2022 roku

  Miniony rok zaskoczył nas wszystkich niespodziewanymi wydarzeniami: wojna w Ukrainie, szalejąca inflacja, trwająca od kilku lat pandemia. To pokazuje, że tylko zrównoważone i odpowiedzialne działania…