Grupa iCEA dołącza do akcji Onkoodpowiedzialni

Grupa iCEA dołącza do akcji Onkoodpowiedzialni

Grupa iCEA od lat angażuje się w działalność charytatywną i pomocową na wielu płaszczyznach. Jesteśmy przekonani, że czynienie świata lepszym jest obowiązkiem tych, którzy realnie mogą coś zmienić. Wcielając to przekonanie w życie, Grupa iCEA dołączyła do akcji Onkoodpowiedzialni, której celem jest rozwój profilaktyki, diagnostyki oraz nowoczesnych sposobów leczenia nowotworów ginekologicznych.

Podczas wielu lat naszej charytatywnej i pomocowej działalności wspieraliśmy już wyjątkowych sportowców oraz pasjonatów dążących do realizacji swoich marzeń. Braliśmy udział w działaniach pomagających osobom boleśnie doświadczonym przez los oraz działaliśmy prospołecznie uczestnicząc w inicjatywach okolicznościowych, jak choćby niezmiernie popularna Szlachetna Paczka. Przed pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 Grupa iCEA wspierała też poszczególne edycje OnkoRejsu, a dziś przyłącza się do akcji Onkoodpowiedzialni.

Onkoodpowiedzialni to inicjatywa mająca podnieść wiedzę na temat skutecznej profilaktyki chorób nowotworowych, nowoczesnej diagnostyki oraz nowych, skutecznych sposobów leczenia nowotworów ginekologicznych. W ramach akcji przewidziane są spotkania Live podczas Dni Walki z Rakiem (4-24 czerwca), w których udział wezmą psycholog Adrianna Sobol, prof. n. med. Paweł Knapp oraz osoby, które stoczyły w swoim życiu wygraną walkę z nowotworem. Jednym z założeń projektu jest również przedstawienie nowych sposobów leczenia, jak choćby wykorzystanie robota da Vinci w ginekologii onkologicznej, który wykonywał będzie bezpłatne zabiegi, pomagając chorym z całej Polski, dzięki wsparciu Funduszy Europejskich.

– Dołączenie do inicjatywy Onkoodpowiedzialni było dla nas czymś oczywistym. Grupa iCEA od zawsze angażuje się w podobne działania, gdyż wiemy jak wielkie jest ich znaczenie w szerzeniu wiedzy i świadomości o profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych. Będziemy wspierali i nagłaśniali tę inicjatywę oraz brali udział w spotkaniach z ekspertami. Robimy wszystko co w naszej mocy, by akcja Onkoodpowiedzialni odniosła sukces, a tym samym stała się kolejnym kamieniem milowym na drodze do skutecznego diagnozowania i leczenia chorób nowotworowych – powiedział Jacek Dziura, Chief Marketing Officer w Grupie iCEA.

Sukces w walce z chorobami nowotworowymi to wypadkowa dojrzałej edukacji, dzięki której wzrasta świadomość tego, jak istotna jest profilaktyka zdrowotna, a także skutecznej diagnostyki oraz nowoczesnych metod leczenia. Akcja Onkoodpowiedzialni jest jedną z inicjatyw, które realnie wspierają system ochrony zdrowia w naszym kraju. Jako partner, Grupa iCEA zachęca swoje otoczenie biznesowe do udziału w spotkaniach organizowanych podczas Dni Walki z Rakiem oraz do szerokiego nagłośnienia tej inicjatywy wierząc, że społeczne zaangażowanie to obowiązek nowoczesnego, odpowiedzialnego biznesu.

Grupa iCEA ‒ Pierwsza w kraju Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi najlepszych ekspertów ich klienci osiągają czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Grupie iCEA zaufały m.in. takie firmy jak PZU, Bielenda czy KKS Lech Poznań.

Więcej informacji udziela:

Jacek Dziura, CMO, Grupa iCEA
mail: j.dziura@grupa-icea.pl

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  cztery × jeden =