Grupa iCEA otwiera oddział w Toruniu!

Grupa iCEA otwiera oddział w Toruniu!

Już we wrześniu pracę rozpoczyna nowy oddział Grupa iCEA w Toruniu, który wesprze zespół w codziennych działaniach oraz pomoże osiągać jeszcze lepsze wyniki dla klientów firmy. Otwarcie nowego biura jest początkiem długofalowych działań związanych rozbudową struktur spółki, poszerzaniem usług oraz podnoszeniem ich jakości.

Odpowiedź na potrzeby branży

W wyniku ciągłego rozwoju Grupa iCEA – globalnej agencji SEO, która od 15 lat wyznacza standardy w branży pozycjonowania stron internetowych, 1 września swoją działalność rozpoczęło nowe biuro w Toruniu. W pierwszej fazie rozwoju oddział Toruń wesprze zespół w codziennych działaniach oraz wyniesie dotychczasową obsługę klienta na wyższy level.

Branża e-commerce to obszar, który nieustannie się rozwija za sprawą rosnących potrzeb konsumentów. Otwarcie nowego oddziału Grupa iCEA jest odpowiedzią na potrzeby branży oraz wzmożoną aktywność klientów naszej firmy. Realizując strategię dynamicznego rozwoju, skupiamy się na wzmocnieniu działań na rynku krajowym, a także otwieramy się na nowe obszary. Inwestycja stanowi element realizacji długofalowej strategii, która zakłada rozwój działalności, zarówno w zakresie poszerzania zespołu o nowych specjalistów, jak również w podnoszeniu jakości oferowanych usług dla dotychczasowych i nowych klientów spółki – mówi Wojciech Haremza, CEO Grupa iCEA.

Cele i strategia

Głównym celem nowego oddziału będzie kompletowanie bazy klientów, kontakt z potencjalnymi zainteresowanymi oraz przedstawianie odbiorcom aktualnej oferty. Zespół Sales Audit Analyst, pod okiem branch  managera, będzie także odpowiadał na zapytania dotyczące produktów oraz oferowanych usług Grupa iCEA, jak również zapewni wsparcie procesu ofertowania i podpisywania umów w ścisłej współpracy z działem Sales Department. 

Rozbudowa struktur nowego oddziału

Dalsza strategia rozwoju Grupa iCEA zakłada systematyczną rozbudowę struktur nowego oddziału oraz poszerzenie dotychczasowej oferty z zakresu SEO/SEM. Procesy rekrutacyjne wciąż trwają. Spółka poszukuje specjalistów, którzy będą uczestniczyć w dalszym rozwoju usług.

W Grupa iCEA cały czas zwracamy uwagę na to, co możemy zmienić i udoskonalić, aby nasza oferta była jeszcze bardziej satysfakcjonująca i efektywna zarówno dla stałych, jak i nowych klientów, dlatego jesteśmy otwarci na specjalistów, którzy dołączą do naszego zespołu i będą mieli realny wpływ na jakość obsługi klienta – otwarcie nowej siedziby podsumowuje Wojciech Haremza, CEO Grupa iCEA.

 


Grupa iCEA to kluczowa spółka holdingu Digital Now!, która działa w sektorze marketingu internetowego. Dzięki biznesowemu podejściu do pozycjonowania stron internetowych realizuje strategie, które bezpośrednio przekładają się na wzrost sprzedaży i zysków swoich klientów. Od 2007 roku wyznacza standardy w branży SEO/SEM. Dysponuje największym działem technicznym w Polsce, liczącym ponad 300 pracowników, ekspertów SEO z wieloletnim doświadczeniem. Firma rozwija się także poza granicami Polski, gdzie z powodzeniem realizuje projekty w USA i Azji. Pracuje dla takich klientów jak: Romet, Viessmann, PZU, Orange, Bielenda, Sneaker Peaker, nokaut.pl, epaka.pl, 123 Łazienka, Lou, Gerda, merlin.pl i wielu innych.

grupa-icea.pl

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  dziewiętnaście − 6 =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Grupa iCEA celem ataku DDoS

  Grupa iCEA celem ataku DDoS

  3 stycznia 2022 roku domeny Grupy iCEA – jednej z największych agencji SEO i SXO stały się celem ataków typu DDoS, powodujących zajęcie wszystkich dostępnych…
  Agencja Ebrains stawia na outsourcing

  Agencja Ebrains stawia na outsourcing

  Agencja Ebrains będąca częścią holdingu Digital Now!, zdecydowała się na nietypowy dla rynku e-commerce system pracy. Proponowany przez nich model współpracy oparty jest na outsourcingu,…
  E-commerce we Włoszech, czyli jak zacząć sprzedawać w kraju pizzy i wina

  E-commerce we Włoszech, czyli jak zacząć sprzedawać w kraju pizzy i wina

  Obecnie Włochy to jeden z najszybciej rozwijających się rynków e-commerce w Europie Zachodniej. Biorąc pod uwagę dane, które pokazują, że Włochy mają 60 milionów mieszkańców,…