Grupa iCEA otworzyła oddział w Indiach!

Grupa iCEA otworzyła oddział w Indiach!

Grupa iCEA, pierwsza agencja SEO360 w Polsce, rozszerza swoje działania na kolejny, daleki indyjski rynek. Otwarcie pierwszego zagranicznego oddziału w USA było początkiem długofalowych działań ekspansyjnych firmy. Grupa zdecydowała się na rozwijanie usług w ramach nowego oddziału – iCEA SEO Group India Private Limited w Gurgaon.

iCEA SEO Group India, jako rozszerzenie dotychczasowej działalności Grupy, będzie specjalizowała się w usługach SEO360 oraz SXO dla klientów z branży e-commerce. Podążając za trendem dynamicznie rozwijającej się sprzedaży internetowej, wiele firm wchodzących na rynek zagraniczny, które dążą do maksymalizacji swojej sprzedaży, decyduje się skorzystać z rozwiązań SEO360. Ekspansja Grupy iCEA jest odpowiedzią na zapotrzebowania perspektywicznej branży e-commerce.

– Nasza ekspansja na rynek azjatycki i otwarcie nowej spółki w Indiach to pierwsza tego rodzaju inwestycja polskiej firmy. Kierunek naszych działań wyznaczają dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku, które staramy się skutecznie zidentyfikować, a następnie reagować na nie. Dzięki iCEA SEO Group India poszerzamy nasze możliwości funkcjonowania na prężnie rozwijającym się rynku online, a fakt posiadania biur w Polsce, Indiach i USA umożliwi nam kompleksową obsługę klientów w wymiarze 24/7, niezależnie od strefy czasowej. Co więcej, ekspansja na rynek indyjski pozwoli nam po raz kolejny zyskać pozycję pioniera w branży – powiedział Łukasz Nawrocki, CEO Grupy iCEA.

Działania zmierzające do otwarcia nowej spółki rozpoczęły się w listopadzie 2020 roku. Od tamtego czasu trwały wzmożone prace związane zarówno z pierwszymi rekrutacjami, jak i szkoleniem pracowników do indyjskiego oddziału Grupy iCEA. Na jego czele stanął Kacper Woźnica – członek Zarządu Grupy iCEA, który od lutego 2021 roku stacjonuje w Gurgaon. Dalsza strategia rozwoju iCEA SEO Group India zakłada systematyczną rozbudowę struktur. Założony cel to zespół w składzie około 80 specjalistów. Pełna sprawność operacyjna ma zostać osiągnięta w roku 2022. 

– W naszej pracy zawsze stawiamy na jakość – oddział w Indiach nie jest wyjątkiem. Budując nowy zespół, podobnie jak w naszej działalności w Polsce, chcieliśmy postawić na najlepszych specjalistów w swojej branży. W Indiach możemy korzystać z niezwykle wysoko wykwalifikowanych pracowników, zwłaszcza w sektorze IT. Wierzymy, że budując silne fundamenty, a także inwestując w najlepszą kadrę, będziemy w stanie nie tylko sprostać wymaganiom azjatyckiego rynku, ale podobnie jak w Polsce, budować pozycję lidera branży dodał Kacper Woźnica, CEO iCEA SEO Group India.

Inwestycja stanowi element realizacji długofalowej strategii Grupy, która zakłada stały rozwój działalności, zarówno w zakresie oferowanych usług, jak i wchodzenia na kolejne rynki. Do tej pory żaden polski przedsiębiorca z branży SEO nie zdecydował się na tak daleką ekspansję, mimo że Indie stanowią atrakcyjny i dynamicznie rozwijający się rynek.

Kraje azjatyckie stanowią ścisłą czołówkę pod względem rozwoju technologicznego, a także liczby ekspertów, którzy zajmują stanowiska kierownicze w największych światowych korporacjach jak Microsoft czy Google. Pomimo bogatych możliwości rozwoju, jakie niesie za sobą ekspansja na rynek azjatycki, Grupa iCEA deklaruje, że w dalszym ciągu chce budować swoją obecność także na rodzimym rynku, a kolejne międzynarodowe oddziały mają na celu umocnić pozycję globalnego lidera oraz przyczynić się do podwyższenia zakresu oraz jakości oferowanych usług.

***

Grupa iCEA

Grupa iCEA jest częścią holdingu Digital Now! i pierwszą agencja SEO360 w Polsce, która działa na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Specjalizuje się w pozycjonowaniu stron, zarządzaniu Google Ads, content i social media marketingu oraz audycie i badaniach UX. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi ekspertów ich klienci osiągają czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Grupie iCEA zaufały m.in. takie firmy jak PZU, Bielenda czy KKS Lech Poznań.

https://www.grupa-icea.pl/

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Średnia ocen 5/5 - Liczba ocen: 1
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  15 − 10 =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Grupa iCEA celem ataku DDoS

  Grupa iCEA celem ataku DDoS

  3 stycznia 2022 roku domeny Grupy iCEA – jednej z największych agencji SEO i SXO stały się celem ataków typu DDoS, powodujących zajęcie wszystkich dostępnych…
  Zdzisław Dusikowski nowym Dyrektorem Działu Relacji Partnerskich w Grupie iCEA

  Zdzisław Dusikowski nowym Dyrektorem Działu Relacji Partnerskich w Grupie iCEA

  Nowy rok to dla Grupy iCEA kontynuacja strategii długofalowego rozwoju oraz optymalizacji struktury wewnętrznej. Jedną z pierwszych zmian, które mamy przyjemność zakomunikować jest awans Zdzisława…
  Agencja Ebrains stawia na outsourcing

  Agencja Ebrains stawia na outsourcing

  Agencja Ebrains będąca częścią holdingu Digital Now!, zdecydowała się na nietypowy dla rynku e-commerce system pracy. Proponowany przez nich model współpracy oparty jest na outsourcingu,…