Grupa iCEA rozpoczyna współpracę z UAM

Grupa iCEA rozpoczyna współpracę z UAM

Zapotrzebowanie na specjalistów w zakresie e-marketingu na polskim i międzynarodowym rynku stale rośnie. Odpowiadając na wyzwania współczesnego rynku pracy Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wraz z cenioną w środowisku marketingu firmą Grupa iCEA rozpoczyna współpracę merytoryczną. 

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu rozpoczął kolejny rok akademicki bogaty w nowe zajęcia i kursy marketingowe. Wśród nich są wykłady ze specjalistami z firm, którzy podzielą się swoim doświadczeniem z zakresu marketingu online. Zajęcia w tym roku będą odbywały się zarówno w formie online jaki offline. Wykłady rozpoczną się już od połowy października. Kto między innymi poniesie kaganek oświaty?

Specjaliści Grupa iCEA wśród wykładowców z UAM

W tym roku uczelnia zaprosiła do współpracy jedną z największych w Polsce agencji SEO, która doceniana jest przez klientów z całego kraju, a także na rynkach zagranicznych. Grupa iCEA posiada ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności praktyczne oraz rozbudowany zespół specjalistów. Kombinacja tych czynników sprawia, że firma od lat jest liderem na rynku. Wykłady z zakresu Wprowadzenie do marketingu online” poprowadzi Jacek Dziura, który na co dzień pełni funkcję Chief Marketing Officer w Grupa iCEA. Jacek to praktyk strategii i skutecznego budowania brandów. W pracy pasjonuje się ujęciem klientocentrycznym i zawsze patrzy przez pryzmat konsumenta – zarówno w marketingu, jak i eCommerce. Zarządza komunikacją i marketingiem całego holdingu Digital Now!, a wykłady z jego udziałem z pewnością będą cennym doświadczeniem dla studentów. 

Jacek Dziura
Jacek Dziura, CMO w Grupie iCEA, photo by Fotobueno/GMC

“Kolejny rok z rzędu reklama online wyprzedza offilne, a inwestycje w ten kanał podnoszą efektywność biznesu. Jednak żeby zrozumieć obecne mechanizmy i lepiej radzić sobie w świecie online, należy dobrze poznać to środowisko. Ogromnie cieszy mnie fakt, że młodzi ludzie zdają sobie sprawę z postępujących zmian i szukają możliwości zdobywania wiedzy w tym kierunku, dlatego angażuję się w ten projekt i chętnie podzielę się swoją wiedzą ze studentami podczas wykładów. Mam nadzieję, że ten wspólny czas zainspiruje nas wzajemnie do efektywnych działań i wiele nas nauczy” ‒ mówi Jacek Dziura, CMO w Grupie iCEA.

Ponadto eksperci z innych spółek z Grupa iCEA, należących do Holdingu Digital Now! spotkają się ze studentami by podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach spotkań otwartych pod szyldem „Praktyka marketingu w sieci”. W tym roku będą się one odbywały w formie zdalnej w poniedziałki o godzinie 18:30. Zajęcia poprowadzą Michał Ziach – SEO Operations Manager w Grupa iCEA oraz Tomasz Czechowski – SEO Technical Manager w Grupa iCEA.

Gdzie biznes łączy się z nauką można zdziałać więcej

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu od wielu lat wzmacnia swoje zaplecze dydaktyczne w obszarze komunikacji marketingowej. Na jaki zastrzyk wiedzy mogą liczyć studenci biorący udział w wykładach? 

“Specjalność Marketing online uruchomiliśmy 7 lat temu. Od zeszłego roku prowadzimy studia podyplomowe Digital marketing. W tym roku powstał też kierunek Nowe media w komunikacji. Staramy się nadawać ton dyskusji w poznańskim środowisku biznesowym regularnie organizując spotkania z praktykami marketingu. Studenci zaś chętnie angażują się w dodatkowe działania w ramach startującej w tym roku Studenckiej Agencji Marketingowej. Tak dynamiczny rozwój wymaga silnego zaplecza dydaktycznego i wiarygodnych partnerów, którzy będą nas wspierać w realizowanych projektach. Grupa iCEA stanowi dla nas duże wzmocnienie, wspólnie kształcąc przyszłych pracowników sektora marketingu i wspierając w ten sposób innowacyjne branże na rynkach pracy – od poznańskiego po globalny, gdzie śledzeni przez nas absolwenci UAM odnoszą imponujące sukcesy. Podpisane przez nas niebawem porozumienie będzie świetnym dowodem na to, że razem – łącząc biznes z nauką – możemy zdziałać więcej” ‒ mówi dr Jakub Jakubowski, kierownik studiów podyplomowych Digital Marketing.

Praktyczny wymiar studiów

Studenci Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wiedzą, że aby mieć ciekawy zawód, który pozwoli wiedzieć oraz zrozumieć więcej niż inni, należy sięgać poza utarte schematy. Zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym zapotrzebowanie na ekspertów w zakresie e-marketingu wciąż rośnie, a duże zainteresowanie wykładami świadczy o tym, że młode pokolenie rozumie potrzeby rynku i chętnie korzysta z proponowanych zajęć poszerzających wiedzę o środowisku online, wykorzystaniu social mediów, kampanii wirusowych czy optymalizacji w wyszukiwarkach internetowych (SEO).

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Dorota Prokopiak
  Dorota Prokopiak
  PR & Communication Specialist
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  8 − 7 =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  ADSRight rozpoczyna współpracę dydaktyczną z UAM

  ADSRight rozpoczyna współpracę dydaktyczną z UAM

  Co jest tajemnicą sukcesu skutecznej reklamy online? Przede wszystkim przekonanie, że najlepsze kampanie tworzą ludzie, nie boty. Już za chwilę rozpocznie się nowy cykl dydaktyczny,…
  Konferencja Brains Attack: GO WITH THE FLOW projektowanie doświadczeń klientów w eCommerce

  Konferencja Brains Attack: GO WITH THE FLOW projektowanie doświadczeń klientów w eCommerce

  Grupa iCEA – globalna agencja SEO, która od 15 lat wyznacza standardy w branży pozycjonowania stron internetowych, organizuje konferencję edukacyjną pod hasłem: „Brains Attack: GO…
  Zdzisław Dusikowski nowym Dyrektorem Działu Relacji Partnerskich w Grupie iCEA

  Zdzisław Dusikowski nowym Dyrektorem Działu Relacji Partnerskich w Grupie iCEA

  Nowy rok to dla Grupy iCEA kontynuacja strategii długofalowego rozwoju oraz optymalizacji struktury wewnętrznej. Jedną z pierwszych zmian, które mamy przyjemność zakomunikować jest awans Zdzisława…