iCEA Group i oLIVE media w drodze po efektywną komunikację

iCEA Group i oLIVE media w drodze po efektywną komunikację

Dynamicznie zmieniający się rynek oraz przyzwyczajenia i zachowania klientów wymagają stałego aktualizowania sposobów komunikacji. Dzięki działaniom budującym wizerunek w sieci, przy jednoczesnym dbaniu o widoczność strony w wynikach wyszukiwania, firma zyska zaufanie klientów. Realizacja przemyślanej strategii wpłynie na jej dobrą reputację oraz pozytywny odbiór produktów i usług w świadomości użytkowników. To główne założenia współpracy partnerskiej, którą rozpoczyna iCEA Group i oLIVE media.

iCEA Group –  międzynarodowa agencja digital marketingu, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu i oLIVE media – firma specjalizująca się w zakresie reklamy internetowej, social media i content marketingu ogłosiły nawiązanie strategicznej współpracy w sektorze marketingu cyfrowego, której główną ideą jest kompleksowa obsługa klientów firm. Ta inicjatywa stanowi kolejny krok w dynamicznym rozwoju obydwu agencji.

Wspólne cele

Celem współpracy jest umożliwienie klientom skorzystania z szerokiego zakresu usług digital marketingowych, które połączą w sobie wiedzę i doświadczenie z obszaru: reklamy internetowej, social media oraz content marketingu z ekspertyzą w dziedzinie SEO. Zwiększenie ruchu na stronie internetowej i podniesienie konwersji to ważne cele dla każdej firmy, a ich osiągnięcie wymaga zintegrowanych działań w zakresie SEO i digital marketingu. Konsolidacja umiejętności obydwu agencji przyczyni się do wzrostu widoczności obsługiwanych marek w Internecie, co z kolei wpłynie pozytywnie na ich sprzedaż oraz wizerunek w sieci. 

Podstawą skutecznego działania jest zrozumienie potrzeb klienta. To jedna z wielu wartości, która łączy nas z naszym nowym Partnerem. Jest mi niezmiernie miło, że rozpoczynamy współpracę z agencją oLIVE media. Nasze doświadczenie w zakresie pozyskiwania i konwertowania ruchu oraz wiedza ekspertów w procesie budowania marki i najskuteczniejszych metod komunikacji nastawionych na efekty, jaką wspólnie z oLIVE media proponujemy będzie realnym wsparciem dla naszych klientów w prowadzeniu biznesu online – rozpoczynającą się współpracę z agencją komentuje Zdzisław Dusikowski Head of Partnerships w iCEA Group.

Połączenie potencjału i doświadczenia

Współpraca partnerska iCEA Group i oLIVE media pozwoli przede wszystkim na poszerzenie zakresu oferowanych usług, a tym samym na jeszcze szersze wykorzystanie potencjału każdej z agencji. 

Nigdy nie budowaliśmy kompetencji w tym zakresie wewnątrz zespołu i zawsze korzystaliśmy z zewnętrznych podwykonawców, a posiadanie zaufanego partnera z tak dużym doświadczeniem jak iCEA Group to gwarancja kompleksowej usługi dla naszych klientów – mówi Olivia Drost, założycielka i CEO oLIVE media.

Do obszarów partnerstwa agencji należy nie tylko kompleksowa obsługa klientów, ale także cykl szkoleń wewnętrznych dla obu zespołów z poszczególnych elementów marketingu oraz wspólne publikacje eksperckie na łamach w magazynie Digital Now! Magazine”.

_____________________

O firmie

iCEA Group to międzynarodowa agencja digital marketingu, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu. Dzięki biznesowemu podejściu do pozycjonowania stron internetowych realizuje strategie, które bezpośrednio przekładają się na realizację celów sprzedażowych klientów. Od 2007 roku z sukcesem działa w obszarach: SEO, SXO, SEM, UX/UI i Content Marketingu. Dysponuje największym działem technicznym w Polsce, liczącym ponad 400 pracowników, ekspertów SEO z wieloletnim doświadczeniem. Firma rozwija się także poza granicami Polski, gdzie z powodzeniem realizuje projekty w USA i Azji. iCEA Group od lat wspiera znane marki jak: Romet, Viessmann, PZU, Orange, Bielenda, Sneaker Peeker, nokaut.pl, epaka.pl, 123 Łazienka, Lou, Gerda, merlin.pl i wiele innych.

Olive Media to butikowa agencja digital, social media i public relations, która powstała z zamiłowania do sztuki komunikowania i rozwijających się nowych mediów. Nad strategiami pracujemy holistycznie. Firma to nie tylko jej historia, wartości, produkty i usługi czy wizja rozwoju. To przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą. Tylko kompleksowe prowadzenie działań w tych obszarach, pozwala na strategiczne komunikowanie oraz realizację celów wizerunkowych i biznesowych firmy.

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  pięć × 3 =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Pół dnia intensywnego i praktycznego szkolenia z marketingu online dla przedsiębiorców za 20 zł

  Pół dnia intensywnego i praktycznego szkolenia z marketingu online dla przedsiębiorców za 20 zł

  Z “dwóch tygodni” zrobił się już rok funkcjonowania w pandemicznej rzeczywistości, a końca ciągle nie widać. Najwyższa więc pora nauczyć się prowadzenia biznesu adekwatnie do…
  Zdzisław Dusikowski nowym Dyrektorem Działu Relacji Partnerskich w Grupie iCEA

  Zdzisław Dusikowski nowym Dyrektorem Działu Relacji Partnerskich w Grupie iCEA

  Nowy rok to dla Grupy iCEA kontynuacja strategii długofalowego rozwoju oraz optymalizacji struktury wewnętrznej. Jedną z pierwszych zmian, które mamy przyjemność zakomunikować jest awans Zdzisława…
  Grupa iCEA rozpoczyna współpracę z UAM

  Grupa iCEA rozpoczyna współpracę z UAM

  Zapotrzebowanie na specjalistów w zakresie e-marketingu na polskim i międzynarodowym rynku stale rośnie. Odpowiadając na wyzwania współczesnego rynku pracy Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu…