iCEA Group wśród laureatów rankingu „Diamenty Forbes 2023”

iCEA Group wśród laureatów rankingu „Diamenty Forbes 2023”

Diamenty Miesięcznika Forbes” to doroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Wśród prestiżowego grona laureatów znalazła się iCEA Group, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu w obszarze online.

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2022″ opracowuje redakcja magazynu na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Wśród kluczowych kryteriów, znalazły się między innymi wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Do sporządzenia wyceny posłużyły natomiast dane uwzględniające m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje. iCEA Group jako Laureat Diamentów Forbesa, znalazła się wśród firm o największym wzroście wartości przedsiębiorstwa. 

Tytuł Diament Forbesa 2023 jest potwierdzeniem pozycji w gronie najlepszych firm na polskim rynku i ogromnym wyróżnieniem dla laureatów. Obecność w rankingu iCEA Group to potwierdzenie siły, a także zdolności budowania wartości i jakości marki na rynku. Firma od ponad 16 lat uwalnia potencjał małych i średnich e-commerce na całym świecie i pomaga im rozwijać biznesy w przestrzeni online. Przez ten czas wiele się zmieniło także w Internecie. Konkurencja w branży e-commerce jest ogromna. Zespół znakomitych ekspertów iCEA Group pomaga firmom poruszać się w tych zmianach, zdobyć i zachować uwagę użytkownika.

Specjalny raport, z wynikami „Diamentów Forbesa 2023” będzie dołączony do miesięcznika Forbes 2/2023, dostępnego na rynku od 26 stycznia.

———————————-

O firmie

iCEA Group działa w sektorze marketingu internetowego. Dzięki biznesowemu podejściu do pozycjonowania stron internetowych realizuje strategie, które bezpośrednio przekładają się na wzrost sprzedaży i zysków swoich klientów. Od 2007 roku wyznacza standardy w branży SEO/SEM. Dysponuje największym działem technicznym w Polsce, liczącym ponad 300 pracowników, ekspertów SEO z wieloletnim doświadczeniem. Firma rozwija się także poza granicami Polski, gdzie z powodzeniem realizuje projekty w USA i Azji. Pracuje dla takich klientów jak: Romet, Viessmann, PZU, Orange, Bielenda, Sneaker Peeker, nokaut.pl, epaka.pl, 123 Łazienka, Lou, Gerda, merlin.pl i wielu innych.

grupa-icea.pl

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Średnia ocen 5/5 - Liczba ocen: 1
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  jeden × pięć =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  ADSRight rozpoczyna współpracę dydaktyczną z UAM

  ADSRight rozpoczyna współpracę dydaktyczną z UAM

  Co jest tajemnicą sukcesu skutecznej reklamy online? Przede wszystkim przekonanie, że najlepsze kampanie tworzą ludzie, nie boty. Już za chwilę rozpocznie się nowy cykl dydaktyczny,…
  Agencja Ebrains stawia na outsourcing

  Agencja Ebrains stawia na outsourcing

  Agencja Ebrains będąca częścią holdingu Digital Now!, zdecydowała się na nietypowy dla rynku e-commerce system pracy. Proponowany przez nich model współpracy oparty jest na outsourcingu,…
  Grupa iCEA otwiera oddział w Toruniu!

  Grupa iCEA otwiera oddział w Toruniu!

  Już we wrześniu pracę rozpoczyna nowy oddział Grupa iCEA w Toruniu, który wesprze zespół w codziennych działaniach oraz pomoże osiągać jeszcze lepsze wyniki dla klientów…