Międzynarodowy Dzień Psa. W Grupa iCEA psy mile widziane!

Międzynarodowy Dzień Psa. W Grupa iCEA psy mile widziane!

Coraz więcej pracodawców w Polsce jest dog friendly. Trend przychodzenia do biura z czworonogiem uwidocznił się zwłaszcza w czasie pandemii. Obecnie w wielu firmach można zabrać pupila ze sobą do pracy na cały dzień. Takim miejscem jest Grupa iCEA, która rekomenduje biuro przyjazne psom.

Dzień Psa w Grupa iCEA
Dzień Psa w Grupa iCEA

Wpływ zwierząt na miejsce pracy

Psy są zwierzętami socjalnymi, dobrze czują się w towarzystwie ludzi, potrzebują kontaktu z nimi. Wspólne spędzanie czasu zaspokaja ich potrzeby. Możliwość zabrania czworonoga do pracy to świetne rozwiązanie szczególnie dla opiekunów psów z lękiem separacyjnym, których zostawienie w samotności na wiele godzin może wiązać się z ogromnym stresem. 

Jako przedstawicielka Fundacji Ochrony Praw Zwierząt jestem ogromnie szczęśliwa widząc, że świat otwiera się na psy, jako naszych przyjaciół i członków rodziny. Świadomość ludzi wzrasta i firmy, takie jak Grupa iCEA mają w tym swój duży wkład umożliwiając pracownikom zabieranie psa do pracy oraz oferując porady behawioralne dla opiekunów zwierząt – mówi Sandra Zawiasa członiki zarządu Fundacji Ochrony Praw Zwierząt Kejtersi.

Dzień Psa w Grupa iCEA
Dzień Psa w Grupa iCEA

Biuro przyjazne psom

Trend przychodzenia do pracy z psem jest obecnie bardzo wyraźny. Niektóre firmy wyrażają zgodę na zabranie psa do pracy w wybranym dniu tygodnia, ale coraz więcej organizacji umożliwia zabieranie czworonogów do pracy na co dzień. Badania naukowe pokazują, że obecność zwierząt w biurze ma zaskakujący wpływ na wykonywaną pracę.

Dzięki temu, że Grupa iCEA była i jest dog friendly, zdarza się, że pieski bardzo często pojawiają się u nas w biurze. Większość z moich kolegów i koleżanek z pracy bardzo pozytywnie reaguje na towarzystwo psa – to również ma uzasadnienie naukowe, głaskanie psa obniża poziom hormonu stresu, czyli kortyzolu, który jest nieodłącznym elementem pracy. Psy mają pozytywny wpływ na pracę, nastrój, relacje ze współpracownikami i efektywność. Ich obecność obniża napięcie i zwiększa produktywność – mówi Kamila Chrastek – HR Manager w Grupa iCEA.

Dzień Psa w Grupa iCEA
Dzień Psa w Grupa iCEA

Międzynarodowy Dzień Psa w Grupa iCEA

W tym roku w Dział Marketingu wraz z Działem HR Grupa iCEA zorganizowały firmowy Dzień Psa. Z tej okazji odbyły się konsultacje z behawiorystką, dzięki którym pracownicy mogli lepiej zrozumieć swoich czworonożnych podopiecznych. Spotkania ze specjalistką obywały się w biurze oraz online dla parcowników – włascicieli psów, pracujących zdalnie. Tego dnia odbyła się również sesja zdjęciowa z psami w roli głównej. Jej efektem będzie psi kalendarz na 2023 r., a dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany Fundacji Kejtersi z Poznania. Ponadto firma zorganizowała zbiórkę pieniędzy i potrzebnych rzeczy, dzięki którym udało się wesprzeć fundację. Wszystkim zaangażowanym w akcję dziękujemy za pomoc i przybijamy łapę!

Dzień Psa w Grupa iCEA
Dzień Psa w Grupa iCEA

Cieszymy się bardzo ze współpracy przy projekcie Dzień Psa w Grupa iCEA” zwłaszcza, że to dopiero początek długofalowej relacji, bowiem wykonane zdjęcia psów przyczynią się do stworzenia kalendarza charytatywnego, z którego dochód wspomoże leczenie i utrzymanie w domach tymczasowych psów skrzywdzonych i bezdomnych – współpracę z agencją SEO podsumowuje Sandra Zawiasa, członiki zarządu Fundacji Ochrony Praw Zwierząt Kejtersi.

Dzień Psa w Grupa iCEA
Dzień Psa w Grupa iCEA

Relacja z wydarzenia tutaj.

——————

Grupa iCEA to kluczowa spółka holdingu Digital Now!, która działa w sektorze marketingu internetowego. Dzięki biznesowemu podejściu do pozycjonowania stron internetowych realizuje strategie, które bezpośrednio przekładają się na wzrost sprzedaży i zysków swoich klientów. Od 2007 roku wyznacza standardy w branży SEO/SEM. Dysponuje największym działem technicznym w Polsce, liczącym ponad 300 pracowników, ekspertów SEO z wieloletnim doświadczeniem. Firma rozwija się także poza granicami Polski, gdzie z powodzeniem realizuje projekty w USA i Azji. Pracuje dla takich klientów jak: Romet, Viessmann, PZU, Orange, Bielenda, Sneaker Peaker, nokaut.pl, epaka.pl, 123 Łazienka, Lou, Gerda, merlin.pl i wielu innych.

grupa-icea.pl

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Średnia ocen 5/5 - Liczba ocen: 1
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  czternaście − dwa =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Rośniemy razem! Grupa iCEA posadzi SEO las

  Rośniemy razem! Grupa iCEA posadzi SEO las

  Świadomość ekologiczna rośnie, także w biznesie. Ekolodzy od lat biją na alarm i zachęcają przedsiębiorców do działań na rzecz ochrony środowiska. Promują stosowanie „zielonych technologii”…
  iCEA pomaga w walce z koronawirusem

  iCEA pomaga w walce z koronawirusem

  Nigdy wcześniej wysiłki na rzecz walki dla wspólnego dobra nie były tak zintensyfikowane, jak w obliczu dzisiejszej pandemii. Grupa iCEA postanowiła pomóc naukowcom przekazując moc…
  Sukces inicjatywy Polska vs COVID-19 i projektu Folding@Home

  Sukces inicjatywy Polska vs COVID-19 i projektu Folding@Home

  Inicjatywa Polska vs COVID-19, którą zapoczątkowała Grupa iCEA w marcu bieżącego roku miała jeden nadrzędny cel - pomóc naukowcom z całego świata w zrozumieniu struktury…