Partnerstwo sprzyjające innowacjom – Grupa iCEA nawiązuje współpracę z Callback24

Partnerstwo sprzyjające innowacjom – Grupa iCEA nawiązuje współpracę z Callback24

Kompleksowe i skalowalne usługi – oto jeden z fundamentów, na którym swoją rynkową pozycję zbudowała Grupa iCEA. Stale rozwijając usługę SEO360 oraz działania partnerskie, poznańska agencja nawiązała współpracę z Callback24, której owocem będzie jeszcze lepsze wsparcie procesu sprzedażowego oraz zwiększenie konwersji na stronach internetowych klientów obu firm.

Skuteczny marketing w Internecie opiera się na wielu zmiennych i jest zależny od wpływu różnorodnych czynników. Zastanawiając się jednak nad sukcesem niektórych firm z sektora e-commerce, można dostrzec, że kluczowe w zwiększaniu konwersji jest generowanie stale rosnącego ruchu na stronie e-sklepu, optymalne pod względem UX zoptymalizowanie witryny oraz łatwy kontakt klientów sklepu z obsługą. Partnerstwo Grupy iCEA oraz Callback24 pozwala na wdrożenie rozwiązań, które z jednej strony służą zdobywaniu nowych klientów, z drugiej zaś ułatwiają im kontakt ze sklepem, co buduje zaufanie oraz pozytywnie wpływa na finalizowanie transakcji.

Grupa iCEA stale rozwija portfel usług partnerskich oraz swoje otoczenie biznesowe, by oferować klientom z sektora e-commerce kompleksowe usługi w ramach SEO360. Współpraca z Callback24 jest kolejnym już kamieniem milowym na drodze do stworzenia najwyższego standardu usług dedykowanych firmom działającym na rynku sprzedaży internetowej. Callback24 to rozwiązanie, które skraca kontakt klienta z obsługą sklepu i czyni go możliwie bezinwazyjnym oraz przyjemnym. Wdrażając je na stronie e-sklepu, klienci chcący nawiązać kontakt telefoniczny będą musieli jedynie podać swój numer telefonu, by doradca skontaktował się z nimi w ciągu zaledwie 15 sekund – klienci mogą nawet wybrać pożądaną godzinę kontaktu. Callback24 pomaga również w efektywnym zarządzaniu leadami sprzedażowymi, a zapisy rozmów pozwalają na ich analizę oraz poprawę customer experience w przyszłości.

Dzięki partnerstwu klienci Callback24 otrzymają możliwość odbycia darmowych konsultacji SEO oraz analiz prowadzonych przez analityków Grupy iCEA, podczas których ocenią oni kondycję, mocne oraz słabe strony serwisów, a także zaproponują optymalne strategie rozwoju w zakresie SEO360. Klienci Grupy iCEA z kolei będą mogli skorzystać z pakietu iCEA Free umożliwiającego m.in bezpłatne zrealizowanie 21 połączeń obsługiwanych przez Callback24 w ciągu miesiąca, 2 konsultantów, dostosowanie wyglądu widgetu Callback24, a także dostęp do statystyk oraz integrację z Google Analytics. 

Grupa iCEA – Pierwsza Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi najlepszych ekspertów ich klienci osiągają czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Grupie iCEA zaufały m.in. takie firmy jak PZU, Bielenda czy KKS Lech Poznań.

Więcej informacji udziela:

Jacek Dziura, CMO, Grupa iCEA
mail: j.dziura@grupa-icea.pl

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  11 − jeden =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Grupa iCEA i UAM rusza z nowym projektem stażowym dla studentów

  Grupa iCEA i UAM rusza z nowym projektem stażowym dla studentów

  Ruszyły zapisy do VI edycji programu Brains Attack pod hasłem „SXO Challenge” na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Partnerem strategicznym tegorocznej edycji…
  Marketing relacji i wymiana doświadczeń w Grupa iCEA

  Marketing relacji i wymiana doświadczeń w Grupa iCEA

  Dzisiejszy marketing i biznes to rynek relacji. Niezależnie od tego, w jakiej branży działamy i jakie realizujemy projekty, powinniśmy dążyć do zbudowania zaufania i utrzymywania…
  Google Analytics 4.0. Nowa generacja analityki – co się zmieni w świecie danych? E-book

  Google Analytics 4.0. Nowa generacja analityki – co się zmieni w świecie danych? E-book

  W analitycznym świecie szykuje się wielka zmiana. Już od 1 lipca 2023 roku Google Analytics 4 będzie jedynym narzędziem od Google, pozwalającym na mierzenie danych…