Partnerstwo sprzyjające innowacjom – Grupa iCEA nawiązuje współpracę z Callback24

Partnerstwo sprzyjające innowacjom – Grupa iCEA nawiązuje współpracę z Callback24

Kompleksowe i skalowalne usługi – oto jeden z fundamentów, na którym swoją rynkową pozycję zbudowała Grupa iCEA. Stale rozwijając usługę SEO360 oraz działania partnerskie, poznańska agencja nawiązała współpracę z Callback24, której owocem będzie jeszcze lepsze wsparcie procesu sprzedażowego oraz zwiększenie konwersji na stronach internetowych klientów obu firm.

Skuteczny marketing w Internecie opiera się na wielu zmiennych i jest zależny od wpływu różnorodnych czynników. Zastanawiając się jednak nad sukcesem niektórych firm z sektora e-commerce, można dostrzec, że kluczowe w zwiększaniu konwersji jest generowanie stale rosnącego ruchu na stronie e-sklepu, optymalne pod względem UX zoptymalizowanie witryny oraz łatwy kontakt klientów sklepu z obsługą. Partnerstwo Grupy iCEA oraz Callback24 pozwala na wdrożenie rozwiązań, które z jednej strony służą zdobywaniu nowych klientów, z drugiej zaś ułatwiają im kontakt ze sklepem, co buduje zaufanie oraz pozytywnie wpływa na finalizowanie transakcji.

Grupa iCEA stale rozwija portfel usług partnerskich oraz swoje otoczenie biznesowe, by oferować klientom z sektora e-commerce kompleksowe usługi w ramach SEO360. Współpraca z Callback24 jest kolejnym już kamieniem milowym na drodze do stworzenia najwyższego standardu usług dedykowanych firmom działającym na rynku sprzedaży internetowej. Callback24 to rozwiązanie, które skraca kontakt klienta z obsługą sklepu i czyni go możliwie bezinwazyjnym oraz przyjemnym. Wdrażając je na stronie e-sklepu, klienci chcący nawiązać kontakt telefoniczny będą musieli jedynie podać swój numer telefonu, by doradca skontaktował się z nimi w ciągu zaledwie 15 sekund – klienci mogą nawet wybrać pożądaną godzinę kontaktu. Callback24 pomaga również w efektywnym zarządzaniu leadami sprzedażowymi, a zapisy rozmów pozwalają na ich analizę oraz poprawę customer experience w przyszłości.

Dzięki partnerstwu klienci Callback24 otrzymają możliwość odbycia darmowych konsultacji SEO oraz analiz prowadzonych przez analityków Grupy iCEA, podczas których ocenią oni kondycję, mocne oraz słabe strony serwisów, a także zaproponują optymalne strategie rozwoju w zakresie SEO360. Klienci Grupy iCEA z kolei będą mogli skorzystać z pakietu iCEA Free umożliwiającego m.in bezpłatne zrealizowanie 21 połączeń obsługiwanych przez Callback24 w ciągu miesiąca, 2 konsultantów, dostosowanie wyglądu widgetu Callback24, a także dostęp do statystyk oraz integrację z Google Analytics. 

Grupa iCEA – Pierwsza Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi najlepszych ekspertów ich klienci osiągają czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Grupie iCEA zaufały m.in. takie firmy jak PZU, Bielenda czy KKS Lech Poznań.

Więcej informacji udziela:

Jacek Dziura, CMO, Grupa iCEA
mail: j.dziura@grupa-icea.pl

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  dwanaście + 9 =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Jak przygotować się do Black Friday i Cyber Monday – eksperci radzą

  Jak przygotować się do Black Friday i Cyber Monday – eksperci radzą

  Kilkanaście lat temu, z zachodu przybyły do nas dwa wyjątkowe dni ‒ Black Friday oraz Cyber Monday. Wyjątkowe dla łowców zakupów, ale również dla sprzedawców.…
  Grupa iCEA nawiązuje współpracę LivePrice poszerzając zakres usług partnerskich

  Grupa iCEA nawiązuje współpracę LivePrice poszerzając zakres usług partnerskich

  Kompleksowa oferta w postaci podbijającego rynek marketingu internetowego SEO360 w wykonaniu Grupy iCEA została wzbogacona o partnerskie usługi LivePrice, polegające na stałym monitoringu oraz automatyzacji…
  Grupa iCEA i Blue Media – partnerstwo sprzyjające innowacjom

  Grupa iCEA i Blue Media – partnerstwo sprzyjające innowacjom

  Rosnący w tempie geometrycznym polski sektor e-commerce potrzebuje kompleksowych, a przy tym skalowalnych rozwiązań. Właśnie dlatego Grupa iCEA, jeden z liderów branży SEO, oferujący przełomową…