Pół dnia intensywnego i praktycznego szkolenia z marketingu online dla przedsiębiorców za 20 zł

Pół dnia intensywnego i praktycznego szkolenia z marketingu online dla przedsiębiorców za 20 zł

Wśród właścicieli sklepów internetowych najpopularniejszym sposobem informowania klientów o ofercie jest prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Z wynikiem 76 proc. ta opcja ma zdecydowanie więcej wskazań od pozostałych. Tymczasem z perspektywy klienta, najlepszymi kanałami dowiadywania się o ofertach są e-mail, SMS, obecność w wynikach Google, porównywarkach cenowych i dopiero potem media społecznościowe –  z wynikiem 37 proc. 

To ustalenia raportu “Komunikacja sklepów internetowych” firm SMSAPI i Shoper, sporządzonego na podstawie badań przeprowadzonych jesienią ubiegłego roku. Właśnie ten rozziew między zachowaniem firm a oczekiwaniami konsumentów dał do myślenia organizatorom szkolenia zaplanowanego na 22 kwietnia.  – Ostanie badania i obserwacje naszych ekspertów pokazują, że sprzedawcy i konsumenci nie do końca się rozumieją, a tymczasem zakupy i sporo powiązanych z nimi aktywności przenoszą się do sieci.Część przedsiębiorców prowadzi działania promocyjne, kierując się głównie intuicją, wykonując sporo pracy ręcznie, zamiast korzystać z wygodnych narzędzi. Albo przepalając budżet na źle targetowane kampanie. Dlatego wspólnie z partnerami przygotowaliśmy pigułkę wiedzy dla nowicjuszy w internecie, pod postacią całodziennego szkolenia – wyjaśnia Maja Wiśniewska z SMSAPI.

Wydarzenie “Co lubią MiŚ-e? Czyli podstawy promocji firmy w internecie” odbędzie się online 22 kwietnia 2021 r.. 

Dzień pełen wiedzy 

Na kwietniowym szkoleniu SMSAPI wraz 6 partnerami pokaże z kilku perspektyw, na czym polega  rozwijanie biznesu w sieci:

 • O podstawach widoczności firmy i jej strony w internecie opowie Wojciech Haremza z iCEA
 • Po co nam właściwie dobra obsługa klienta – objaśni Łukasz Hardek z Thulium
 • Dlaczego automatyzacja firmy jest cechą innowacyjnych przedsiębiorstw – opowie Ewelina Rychlik z Fakturownia
 • Pierwsze kroki w planowaniu e-biznesu – pomoże postawić Artur Halik z Shoper
 • Na czym polega Reklama w Google: skuteczne pozycjonowanie i Google Ads – wyjaśni Krzysztof Marzec z DevaGroup
 • Jak zamienić eCommerce w marketingową maszynę – zdradzi Dawid Fucia z edrone
 • Gospodarze imprezy z SMSAPIopowiedzą o wyzwaniach w zarządzaniu małymi i średnimi przedsiębiorstwami, zagadnieniach prawnych takich jak RODO, oraz przede wszystkim o narzędziach wspierających komunikację marketingową odpowiednich dla małych i średnich przedsiębiorców, szczególny akcent kładąc na marketing mobilny

– Każdy z gościnnych prelegentów będzie musiał zmieścić się w 30 minutach wystąpienia, a eksperci z SMSAPI dostaną 20 minut. Nieduży limit czasu skłania do tego, by od razu przejść do rzeczy, trzymać się konkretów i skupić na korzyściach swojego rozwiązania dla przedsiębiorców. Taka formuła pozwoli nam też zmieścić 12 merytorycznych prezentacji do popołudnia, aby po panelu eksperckim każdemu został jeszcze kawałek dnia na wypróbowanie narzędzi, o których właśnie usłyszał. Dla tych, którzy nie będą w stanie uczestniczyć w całym szkoleniu za jednym podejściem, będzie ono nagrywane, a gotowy materiał prześlemy zarejestrowanym uczestnikom po zakończeniu wydarzenia – zachęca Maja Wiśniewska.

Każdy z partnerów wydarzenia – iCEA, Shoper, DevaGroup, Fakturownia, Thulium i edrone – planuje podarować jego uczestnikom specjalne w postaci dodatkowych konsultacji 1 na 1 lub rabatów na dostęp do swoich narzędzi.

Co? Gdzie? Kiedy?

Szkolenie “Co lubią MiŚ-e? Czyli podstawy promocji firmy w internecie” dostępne będzie online na platformie ClickMeeting, która działa za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Zarejestrowane osoby otrzymają e-mail z linkiem dającym dostęp do transmisji.

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 20 zł, a opłata ma zachęcić uczestników, by datę 22 kwietnia zaznaczyli sobie w kalendarzu długopisem – a nie tylko ołówkiem, jak to często bywa w przypadku wydarzeń bezpłatnych. Organizatorzy  całkowity przychód z biletów wstępu przekażą na wsparcie Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach.

Rejestracja dostępna jest pod linkiem www.idz.do/misevent  

Grupa iCEA – Pierwsza w kraju Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi najlepszych ekspertów ich klienci osiągają czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Grupie iCEA zaufały m.in. takie firmy jak PZU, Bielenda czy KKS Lech Poznań.

Więcej informacji udziela:

Jacek Dziura, CMO, Grupa iCEA
mail: j.dziura@grupa-icea.pl

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  szesnaście − 12 =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Rośniemy razem! Grupa iCEA posadzi SEO las

  Rośniemy razem! Grupa iCEA posadzi SEO las

  Świadomość ekologiczna rośnie, także w biznesie. Ekolodzy od lat biją na alarm i zachęcają przedsiębiorców do działań na rzecz ochrony środowiska. Promują stosowanie „zielonych technologii”…
  Grupa iCEA z nowym Chief Sales Officer – Bartoszem Wicijowskim

  Grupa iCEA z nowym Chief Sales Officer – Bartoszem Wicijowskim

  Grupa iCEA powiększyła zespół o nowego CSO – Bartosza Wicijowskiego, który wesprze Dział Handlowy, we wdrażaniu strategii sprzedaży oraz Dział Relacji Partnerskich w tworzeniu nowych…
  Zdzisław Dusikowski nowym Dyrektorem Działu Relacji Partnerskich w Grupie iCEA

  Zdzisław Dusikowski nowym Dyrektorem Działu Relacji Partnerskich w Grupie iCEA

  Nowy rok to dla Grupy iCEA kontynuacja strategii długofalowego rozwoju oraz optymalizacji struktury wewnętrznej. Jedną z pierwszych zmian, które mamy przyjemność zakomunikować jest awans Zdzisława…