Ruch na stronie i dobre opinie wyznacznikiem sukcesu w biznesie! Grupa iCEA nawiązuje współpracę z Zaufane.pl

Ruch na stronie i dobre opinie wyznacznikiem sukcesu w biznesie! Grupa iCEA nawiązuje współpracę z Zaufane.pl

Dbanie o ciągłe zwiększanie ruchu internautów na stronach naszych klientów jest od zawsze rdzeniem działań Grupy iCEA. Na przestrzeni lat nasze usługi ewoluowały, stając się bardziej kompleksowe i skalowane. Dziś oferujemy sektorowi e-commerce wsparcie w wymiarze 360, dbając o dobre SEO i konwersje, dostarczając wysokiej jakości content, a nawet oferując wsparcie prawne, a to wszystko dzięki naszej rozbudowanej sieci partnerskiej. Działania Grupy iCEA to droga do rynkowego sukcesu w każdej branży; sukcesu, który często poświadczają pozytywne opinie klientów końcowych. Chcąc zaoferować naszym klientom możliwość budowania wizerunku opartego na realnej pracy, którą wkładają oni w zarządzanie swoimi firmami, i którą doceniają ich klienci, nawiązaliśmy współpracę z Zaufane.pl.

Zaufane.pl oferuje innowacyjne usługi z zakresu marketingu opinii, do tej pory niespotykane na polskim rynku. Sposób agregowania opinii przez nowego partnera Grupy iCEA, a następnie ich dystrybuowania w głównych wyszukiwarkach internetowych pozwala na znaczne zwiększenie ilości opinii, a tym samym poziomu reputacji firm korzystających z usług Zaufane.pl. Co ważne, agregowanie opinie są gruntownie sprawdzane pod kątem zasadności – na bazie dokonanych transakcji oraz autentyczności. Dodatkową zaletą wdrożenia usługi jest widoczność gwiazdek z oceną przy reklamach Google Ads, co wyróżnia prowadzone kampanie reklamowe i skutkuje znacznym wzrostem konwersji.

– Rozwijając naszą sieć usług partnerskich kierujemy się przede wszystkim jednym, nadrzędnym kryterium. Jest to kapitał potencjalnych korzyściach dla klientów Grupy iCEA. W przypadku partnerstwa z Zaufane.pl oferujemy naszym klientom możliwość skorzystania z innowacyjnych usług agregowania opinii o produktach oraz firmach, które są udostępniane na wiodących wyszukiwarkach internetowych. Dzięki nawiązanej współpracy, korzyści płynące z realizowania usługi SEO360 będą mogły w bardziej bezpośredni sposób przełożyć się na budowanie wizerunku i prestiżu naszych klientów, czego wyznacznikiem w sieci są właśnie opinie internautów. – zauważył Zdzisław Dusikowski, Dyrektor Działu Relacji Partnerskich.  

W ramach nawiązanego partnerstwa, klienci Grupy iCEA będą mogli skorzystać z usług Zaufane.pl na preferencyjnych warunkach, a tym samym sprawdzić skuteczność oferowanego rozwiązania oraz ilość opinii i korzyści płynące z włączenia ocen w reklamach Google Ads i nie tylko. W ramach projektu iCEA 360 Zaufane.pl oferuje naszym klientom rabat w wysokości do 50% wartości usługi na okres testowy, trwający nawet do 6 miesięcy. Dzięki prezentowanej ofercie każdy klient Grupy iCEA będzie mógł samodzielnie ocenić zalety płynące z uruchomienia marketingu opinii w swojej działalności.

Grupa iCEA – Pierwsza w kraju Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi najlepszych ekspertów ich klienci osiągają czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Grupie iCEA zaufały m.in. takie firmy jak PZU, Bielenda czy KKS Lech Poznań.

Więcej informacji udziela:

Jacek Dziura, CMO, Grupa iCEA
mail: j.dziura@grupa-icea.pl

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  pięć × 1 =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Specjaliści z Grupa iCEA w gronie mentorów programu WSB

  Specjaliści z Grupa iCEA w gronie mentorów programu WSB

  Nowy rok akademicki w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu rozpoczął się bardzo intensywnie. W tegorocznym planie ponownie pojawiły się zajęcia z ekspertami z firm. Uczelnia…
  Google Analytics 4.0. Nowa generacja analityki – co się zmieni w świecie danych? E-book

  Google Analytics 4.0. Nowa generacja analityki – co się zmieni w świecie danych? E-book

  W analitycznym świecie szykuje się wielka zmiana. Już od 1 lipca 2023 roku Google Analytics 4 będzie jedynym narzędziem od Google, pozwalającym na mierzenie danych…
  Grupa iCEA i Sky-Shop.pl – razem ku kompleksowym usługom dla e-commerce

  Grupa iCEA i Sky-Shop.pl – razem ku kompleksowym usługom dla e-commerce

  W czasach nieustannego rozwoju handlu online, który intensyfikowany jest przez obecny stan zagrożenia epidemicznego, zadbanie o skuteczny marketing i odpowiednie działania reklamowe to stałe punkty…