Specjaliści z Grupa iCEA w gronie mentorów programu WSB

Specjaliści z Grupa iCEA w gronie mentorów programu WSB

Nowy rok akademicki w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu rozpoczął się bardzo intensywnie. W tegorocznym planie ponownie pojawiły się zajęcia z ekspertami z firm. Uczelnia do współpracy zaprosiła specjalistów z Grupa iCEA, którzy zasiądą w gronie mentorów programu dla studentów WSB.

Program mentoringowy zakłada spotkania studenta z mentorem, czyli osobą z kilkuletnim doświadczeniem w danej branży. Spotkania mają na celu wsparcie studentów w rozwoju potencjału i kompetencji, a także w świadomym kształtowaniu ścieżki rozwoju zawodowego.

Kto może skorzystać z programu?

Warunkiem przystąpienia do programu, jest przesłanie przez zainteresowanych studentów CV wraz z krótkim uzasadnieniem, dlaczego chcą dołączyć do projektu. Po zakończeniu rekrutacji i wybraniu kandydatów, rozpoczną się spotkania studentów i ich mentorów. Zaproszeni do projektu eksperci z Grupa iCEA podzielą się ze studentami, swoją wiedzą i doświadczeniem. W rolę mentorów, z ramienia Grupa iCEA, wcielą się: Jacek Dziura, który na co dzień pełni funkcję Chief Marketing Officer oraz Michał Ziach – SEO Operations Manager. 

Mentorzy z Grupy iCEA

Wyższa Szkoła Bankowa współpracuje z wieloma firmami, dzięki czemu program nauczania jest na bieżąco dostosowywany do wymagań danej branży. W tym roku do współpracy przy projekcie mentorskim WSB zaprosiła jedną z największych w Polsce agencji SEO, której osiągnięcia doceniane są zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Ponadto Grupa iCEA posiada bardzo rozbudowany zespół ekspertów z ogromną wiedzą i umiejętnościami praktycznymi co sprawia, że firma od lat jest liderem na rynku i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem ze studentami.

Jacek Dziura
Jacek Dziura, Chief Marketing Officer w Grupa iCEA, photo by Fotobueno/GMC

“Nie ukrywam, że bardzo cieszy mnie ta współpraca i obecność w gronie mentorów programu dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Jestem przekonany, że ten projekt przyniesie same pozytywne doświadczenia. Wielu absolwentów WSB pracuje obecnie w Grupa iCEA oraz innych spółkach holdingu Digital Now! to dowodzi, że takie inicjatywy są bardzo potrzebne i warto się w nie angażować” – współpracę komentuje Jacek Dziura – CMO w Grupa iCEA.

Program mentoringowy WSB to kilkuletni projekt, który rokrocznie pomaga studentom skonfrontować swoje wyobrażenie o biznesie poprzez rozmowy z praktykami. 

Michał Ziach
Michał Ziach, SEO Operations Manager w Grupa iCEA

“Propozycja udziału w programie jako mentor była dla mnie dużym wyróżnieniem. Studenci mogą być fantastycznym źródłem inspiracji i nie mogę doczekać się zakończenia procesu rekrutacji i rozpoczęcia spotkań” – mówi Michał Ziach, SEO Operations Manager w Grupa iCEA.

Ścieżki rozwoju zawodowego

Bliska współpraca z biznesem – pracodawcami oraz organizacjami zrzeszającymi pracodawców to duży atut tego programu. Wynikiem tej współpracy są m.in. programy studiów uwzględniające ich oczekiwania, szkolenia organizowane z udziałem zewnętrznych ekspertów, a także wykłady otwarte dla studentów. Dzięki temu, uczestnicy programu, jeszcze na etapie studiów mają okazję skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów z firm i poznać daną branżę od strony zawodowej.

Jest nam niezmiernie miło powitać Grupę iCEA w gronie firm współpracujących z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu. Biuro Karier i Praktyk WSB od kilku lat organizuje dla swoich studentów programy mentoringowe, dzięki którym uczestnicy korzystają z wiedzy i doświadczenia zawodowego pracowników firm z otoczenia biznesowego. W przypadku Grupa iCEA opiekę mentorską zapewnią panowie Jacek Dziura oraz Michał Ziach. Taki rodzaj działań przynosi korzyści, zarówno studentom jak i mentorom. Mamy nadzieję, że to początek owocnej współpracy i że będzie się ona rozszerzała o kolejne obszary – komentuje Julia Wiśniewska, Dyrektorka Biura Karier i Praktyk Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Trendy nowoczesnego rynku pracy 

Prestiż i wysoki poziom kształcenia w Wyższej Szkole Bankowej potwierdzają nie tylko wysokie pozycje w rankingach, ale także nowoczesne podejście do wykształcenia i znajomość rynku pracy. Współpraca z firmami pozwala także na zdobywanie przez studentów WSB doświadczenia zawodowego i otwiera przed nimi szerokie możliwości rozwoju. Spotkania ze specjalistami w ramach projektu rozpoczną się w połowie listopada i potrwają do maja 2022 r. Udział w programie mentoringowym to dopiero początek szerszej współpracy Grupa iCEA z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu.

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Dorota Prokopiak
  Dorota Prokopiak
  PR & Communication Specialist
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  czternaście − 8 =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Dostęp do preferowanej opcji dostawy jednym z wyznaczników idealnego sklepu internetowego. Grupa iCEA nawiązuje współpracę z GlobKurier.pl

  Dostęp do preferowanej opcji dostawy jednym z wyznaczników idealnego sklepu internetowego. Grupa iCEA nawiązuje współpracę z GlobKurier.pl

  Logistyka w e-commerce to obszar, który nieustannie się rozwija za sprawą rosnących potrzeb konsumentów. Jak wynika z badań, aż 65% klientów w pierwszej kolejności zapoznaje…
  Ważny krok w kierunku kompleksowego wsparcia sektora e-commerce. Grupa iCEA nawiązuje współpracę z Comart

  Ważny krok w kierunku kompleksowego wsparcia sektora e-commerce. Grupa iCEA nawiązuje współpracę z Comart

  Sukces w e-commerce jest wypadkową wielu czynników, wśród których na szczególną uwagę zasługuje ruch generowany na stronie WWW oraz kompleksowe rozwiązania pozwalające na zarządzanie sprzedażą.…
  Akceleracja start – upów trwa! Poznaj naszych partnerów

  Akceleracja start – upów trwa! Poznaj naszych partnerów

  Digital Now! Holding od początku swojego istnienia stawia na nowatorskie strategie tworzące nowy wymiar eCommerce, czego dowodem jest ogromny sukces programu akceleracji. Obecnie akceleracja start-upów…