Zdzisław Dusikowski nowym Dyrektorem Działu Relacji Partnerskich w Grupie iCEA

Zdzisław Dusikowski nowym Dyrektorem Działu Relacji Partnerskich w Grupie iCEA

Zdzisław Dusikowski od czerwca 2019 rok piastował stanowisko Senior Partnership Managera w Grupie iCEA, a swoją pracą walnie przyczynił się do rozwoju nie tylko samego Działu oraz sieci relacji partnerskich, ale również wielu kluczowych projektów z punktu widzenia całej struktury holdingu, wśród których najważniejszym jest przełomowe rozwiązanie dla całego polskiego rynku usług dla sektora e-commerce – iCEA360.

Doświadczenie nowego Dyrektora DRP pozwoli na utrzymanie tempa rozwoju relacji partnerskich, przydając im jednocześnie nowej dynamiki. Znajomość branży oraz potrzeb przedsiębiorców, dla których adresowane są kompleksowe usługi świadczone przez Grupę iCEA wraz z partnerami, to nowa wartość, która wprowadzona zostanie do działań realizowanych przez zespół zajmujący się relacjami partnerskimi. Pod kierownictwem Zdzisława Dusikowskiego Grupa iCEA będzie jeszcze sprawniej docierać z innowacyjnymi rozwiązaniami do firm z sektorów, które dopiero zagłębiają się w działalność online.

– Nieprzeciętne kompetencje miękkie oraz umiejętność strategicznego planowania kolejnych kroków na drodze do realizacji założonych celów to dwie cechy charakterystyczne Zdzisława, które dawniej pozwalały mu na efektywne pełnienie roli Managera, a dziś umożliwią nadanie nowej dynamiki rozwoju całemu Działowi Relacji Partnerskich. Zdzisław jest idealnym potwierdzeniem skuteczności w doborze i rozwoju personelu naszej firmy oraz właściwą osobą na właściwym miejscu – Łukasz Nawrocki, CEO holdingu Digital Now!

Grupa iCEA – Pierwsza Agencja SEO360 działająca na rynku od 2007 roku. Firma ma status Partnera Google oraz jest zdobywcą drugiego miejsca w kategorii agencji SEO/SEM w konkursie Dream Team. Dzięki zespołowi najlepszych ekspertów ich klienci osiągają czołowe pozycje w wyszukiwarkach. Grupie iCEA zaufały m.in. takie firmy jak PZU, Bielenda czy KKS Lech Poznań.

Więcej informacji udziela:

Jacek Dziura, CMO, Grupa iCEA
mail: j.dziura@grupa-icea.pl

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  czternaście − dziewięć =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Rośniemy razem! Grupa iCEA posadzi SEO las

  Rośniemy razem! Grupa iCEA posadzi SEO las

  Świadomość ekologiczna rośnie, także w biznesie. Ekolodzy od lat biją na alarm i zachęcają przedsiębiorców do działań na rzecz ochrony środowiska. Promują stosowanie „zielonych technologii”…
  Andrzej Gruszka nowym Brand Managerem w Grupa iCEA

  Andrzej Gruszka nowym Brand Managerem w Grupa iCEA

  Grupa iCEA poszerza kompetencje z obszaru brand managementu. Do zespołu marketingu, dołączył Andrzej Gruszka, który będzie odpowiadał za budowę oraz realizację strategii komunikacji marketingowej największej…
  „Digital Now! Magazine” z nową redaktor naczelną

  „Digital Now! Magazine” z nową redaktor naczelną

  W redakcji czasopisma dla marketerów i branży e-commerce nastąpiły zmiany. Nową redaktor naczelną została Dominika Kawczyńska, dotychczasowa Content Marketing Specialist w Grupa iCEA.