„Digital Now! Magazine” z nową redaktor naczelną

„Digital Now! Magazine” z nową redaktor naczelną

W redakcji „Digital Now! Magazine” nastąpiły zmiany. Nową redaktor naczelną czasopisma dla marketerów i branży e-commerce została Dominika Kawczyńska, która zastąpiła na tym stanowisku Jacka Dziurę, dotychczasowego koordynatora projektu.

Dominika Kawczyńska z Grupa iCEA – kluczową spółką należącą do Digital Now! Holding, związana jest od marca ubiegłego roku. Pracę rozpoczynała na stanowisku Content Marketing Specialist, na którym odpowiadała za realizację strategii marketingowej i wysokiej jakości treści, zgodnych z wymaganiami SEO m.in. na firmowych stronach, blogach i w mediach społecznościowych. Ma na koncie wiele zrealizowanych inicjatyw dla spółek Digital Now! Holding. Przy projekcie Digital Now! Magazine” jest od początku istnienia czasopisma. Brała udział w tworzeniu koncepcji i strategii tego tytułu. Jej wiedza na temat budowania brandów i realizacji strategii komunikacji stanowi dla redakcji magazynu ogromne wsparcie.

– „Digital Now! Magazine” kryje w sobie spore możliwości. Cieszę się, że będę mogła realizować swoją autorską wizję magazynu, która – wykorzystując ogromny potencjał tego medium – pozwoli nieustanie go rozwijać i w nieodległej perspektywie utrwalić miejsce czasopisma w czołówce magazynów z branży e-commerce – mówi Dominika Kawczyńska, Redaktor Naczelna Digital Now! Magazine!”.

Digital Now! Magazine nr 3
Fot. Grupa iCEA, Digital Now! Magazine, nr 3

O magazynie

Digital Now! Magazine” ukazuje się na rynku od września 2021 roku. Jest to przewodnik po świecie digital marketingu skierowany do marketerów, przedsiębiorców oraz całej branży e-commerce. Na jego łamach praktycy oraz eksperci, którzy zajmują się marketingiem na co dzień, dzielą się praktycznymi wskazówkami, jak efektywne prowadzić działania w  kanałach online. Dotychczas ukazało się już sześć numerów Digital Now! Magazine”, w tym jedno wydanie anglojęzyczne z premierą we wrześniu b.r. Wydawcą magazynu jest Digital Now! Holding, który udziela wsparcia branży e-commerce i podmiotom działającym online dzięki współpracy precyzyjnie dobranych spółek świadczących usługi z obszaru digital marketingu i e-commerce. Więcej informacji o magazynie znajdziesz na magazyndigital.pl.

 


O firmie

Grupa iCEA to kluczowa spółka holdingu Digital Now!, która działa w sektorze marketingu internetowego. Dzięki biznesowemu podejściu do pozycjonowania stron internetowych realizuje strategie, które bezpośrednio przekładają się na wzrost sprzedaży i zysków swoich klientów. Od 2007 roku wyznacza standardy w branży SEO/SEM. Dysponuje największym działem technicznym w Polsce, liczącym ponad 300 pracowników, ekspertów SEO z wieloletnim doświadczeniem. Firma rozwija się także poza granicami Polski, gdzie z powodzeniem realizuje projekty w USA i Azji. Pracuje dla takich klientów jak: Romet, Viessmann, PZU, Orange, Bielenda, Sneaker Peaker, nokaut.pl, epaka.pl, 123 Łazienka, Lou, Gerda, merlin.pl i wielu innych.

grupa-icea.pl

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  3 × pięć =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  Zdzisław Dusikowski nowym Dyrektorem Działu Relacji Partnerskich w Grupie iCEA

  Zdzisław Dusikowski nowym Dyrektorem Działu Relacji Partnerskich w Grupie iCEA

  Nowy rok to dla Grupy iCEA kontynuacja strategii długofalowego rozwoju oraz optymalizacji struktury wewnętrznej. Jedną z pierwszych zmian, które mamy przyjemność zakomunikować jest awans Zdzisława…
  ADSRight rozpoczyna współpracę dydaktyczną z UAM

  ADSRight rozpoczyna współpracę dydaktyczną z UAM

  Co jest tajemnicą sukcesu skutecznej reklamy online? Przede wszystkim przekonanie, że najlepsze kampanie tworzą ludzie, nie boty. Już za chwilę rozpocznie się nowy cykl dydaktyczny,…
  Anna Tworek-Skrzyszowska nową członkinią Zarządu Grupy iCEA

  Anna Tworek-Skrzyszowska nową członkinią Zarządu Grupy iCEA

  Anna Tworek-Skrzyszowska objęła nowe stanowisko 1 czerwca 2021 roku. Jako członkini Zarządu ds. Operacyjnych będzie odpowiadać za wsparcie ekspansji zagranicznej i rozwój operacyjny spółek w…