„Digital Now! Magazine” z nową redaktor naczelną

„Digital Now! Magazine” z nową redaktor naczelną

W redakcji „Digital Now! Magazine” nastąpiły zmiany. Nową redaktor naczelną czasopisma dla marketerów i branży e-commerce została Dominika Kawczyńska, która zastąpiła na tym stanowisku Jacka Dziurę, dotychczasowego koordynatora projektu.

Dominika Kawczyńska z Grupa iCEA – kluczową spółką należącą do Digital Now! Holding, związana jest od marca ubiegłego roku. Pracę rozpoczynała na stanowisku Content Marketing Specialist, na którym odpowiadała za realizację strategii marketingowej i wysokiej jakości treści, zgodnych z wymaganiami SEO m.in. na firmowych stronach, blogach i w mediach społecznościowych. Ma na koncie wiele zrealizowanych inicjatyw dla spółek Digital Now! Holding. Przy projekcie Digital Now! Magazine” jest od początku istnienia czasopisma. Brała udział w tworzeniu koncepcji i strategii tego tytułu. Jej wiedza na temat budowania brandów i realizacji strategii komunikacji stanowi dla redakcji magazynu ogromne wsparcie.

– „Digital Now! Magazine” kryje w sobie spore możliwości. Cieszę się, że będę mogła realizować swoją autorską wizję magazynu, która – wykorzystując ogromny potencjał tego medium – pozwoli nieustanie go rozwijać i w nieodległej perspektywie utrwalić miejsce czasopisma w czołówce magazynów z branży e-commerce – mówi Dominika Kawczyńska, Redaktor Naczelna Digital Now! Magazine!”.

Digital Now! Magazine nr 3
Fot. Grupa iCEA, Digital Now! Magazine, nr 3

O magazynie

Digital Now! Magazine” ukazuje się na rynku od września 2021 roku. Jest to przewodnik po świecie digital marketingu skierowany do marketerów, przedsiębiorców oraz całej branży e-commerce. Na jego łamach praktycy oraz eksperci, którzy zajmują się marketingiem na co dzień, dzielą się praktycznymi wskazówkami, jak efektywne prowadzić działania w  kanałach online. Dotychczas ukazało się już sześć numerów Digital Now! Magazine”, w tym jedno wydanie anglojęzyczne z premierą we wrześniu b.r. Wydawcą magazynu jest Digital Now! Holding, który udziela wsparcia branży e-commerce i podmiotom działającym online dzięki współpracy precyzyjnie dobranych spółek świadczących usługi z obszaru digital marketingu i e-commerce. Więcej informacji o magazynie znajdziesz na magazyndigital.pl.

 


O firmie

Grupa iCEA to kluczowa spółka holdingu Digital Now!, która działa w sektorze marketingu internetowego. Dzięki biznesowemu podejściu do pozycjonowania stron internetowych realizuje strategie, które bezpośrednio przekładają się na wzrost sprzedaży i zysków swoich klientów. Od 2007 roku wyznacza standardy w branży SEO/SEM. Dysponuje największym działem technicznym w Polsce, liczącym ponad 300 pracowników, ekspertów SEO z wieloletnim doświadczeniem. Firma rozwija się także poza granicami Polski, gdzie z powodzeniem realizuje projekty w USA i Azji. Pracuje dla takich klientów jak: Romet, Viessmann, PZU, Orange, Bielenda, Sneaker Peaker, nokaut.pl, epaka.pl, 123 Łazienka, Lou, Gerda, merlin.pl i wielu innych.

grupa-icea.pl

Ostatnie wpisy

  Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona NIE SPRZEDAJE?
  Umów się na bezpłatną konsultację SEO i dowiedz się, jak możemy poprawić Twoje wyniki sprzedażowe.
  Grupa iCEA
  Grupa iCEA
  Oceń tekst
  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  *

  dwa × 5 =

  Chcesz zobaczyć o czym jeszcze pisaliśmy?

  iCEA Group i oLIVE media w drodze po efektywną komunikację

  iCEA Group i oLIVE media w drodze po efektywną komunikację

  Dynamicznie zmieniający się rynek oraz przyzwyczajenia i zachowania klientów wymagają stałego aktualizowania sposobów komunikacji. Dzięki działaniom budującym wizerunek w sieci, przy jednoczesnym dbaniu o widoczność…
  50 proc. wzrost przychodów! Grupa iCEA podsumowuje miniony rok

  50 proc. wzrost przychodów! Grupa iCEA podsumowuje miniony rok

  Trwająca wciąż pandemia zweryfikowała modele biznesowe wielu firm oraz ich założenia. Dla Grupa iCEA był to rok ogromnych wyzwań, zakończonych sukcesem. Minione 12 miesięcy zamykamy…
  Nowy Zarząd w Grupa iCEA – Wojciech Haremza powołany na CEO

  Nowy Zarząd w Grupa iCEA – Wojciech Haremza powołany na CEO

  W minionym tygodniu oficjalnie został ogłoszony nowy zarząd jednej z największych agencji SEO w Polsce. Łukasz Nawrocki – CEO holdingu Digital Now!, powołał nowego prezesa…